Plakaty do garażu

Kto powiedział, że w garażu nie ma miejsca na dekoracje? Jeśli spędzasz tam sporo czasu, na przykład majsterkując, zadbaj o to, aby przestrzeń była estetycznie urządzona. Zrezygnuj z dużych dekoracji, które niepotrzebnie zajmują miejsce. W ARTTOR znajdziesz plakaty do garażu. Dzięki nim urozmaicisz aranżację wnętrza, a przy tym nie zabierzesz sobie cennej przestrzeni. Sprawdź, jakie wzory dla Ciebie przygotowaliśmy.

Format
Wyczyść
Liczba produktów162

Plakat do garażu - jaki wybrać?

 

Garaż to idealne miejsce na plakaty z motywem samochodów. W ARTTOR dostępne są grafiki przedstawiające stare pojazdy oraz nowoczesne auta. Nie brakuje również plakatów z motywem motoru czy roweru - one też idealnie wpiszą się w aranżację garażu.

To jednak tylko jedno z wielu rozwiązań do tego pomieszczenia. Wnętrze urozmaicisz również przy pomocy plakatów z abstrakcyjnymi wzorami - czarno-białymi lub kolorowymi. Kolejna propozycja na urozmaicenie garażu to plakat przedstawiający krajobraz. Taki wzór warto wykorzystać, szczególnie jeśli cenisz sobie podróżowanie. Wybieraj spośród plakatów pokazujących najpopularniejsze miasta świata oraz tych przedstawiających lasy, jeziora lub wodospady.

 

Rozmiar i ramka plakatu do garażu - jakie wybrać?

 

Garaż to zazwyczaj dość duża przestrzeń, więc nie musisz się ograniczać, kiedy wybierasz rozmiar plakatu. Jeśli masz sporą ścianę do dyspozycji, możesz zawiesić tam trzy plakaty, na przykład przedstawiające różne samochody.

Ważna jest też ramka, a dokładniej jej kolor. W ARTTOR przygotowaliśmy dla Ciebie trzy propozycje - czerń, biel i jasny dąb. Idealnym wyborem do garażu wydaje się czerń, szczególnie jeśli ściany są jasne.

Na wygląd plakatu bez wątpienia wpływa jego jakość, a przede wszystkim głębia kolorów. Wykorzystujemy wysokiej jakości tusze, dzięki czemu nie musisz martwić się o wyblakłe barwy. Tusze są bezwonne i ekologiczne. Nadruki wykonujemy na papierze, który cechuje się odpornością na uszkodzenia.

 

Dowiedz się więcej o plakatach z ARTTOR

 

Plakaty do garażu są od razu gotowe do zawieszenia. Każda rama ma dwie zawieszki, więc od razu możesz udekorować ścianę w pomieszczeniu. Tył obrazu zabezpiecza płyta HDF. Łączy się ona z ramą przy pomocy specjalnych blaszek - ich zadaniem jest utrzymywanie grafiki w stabilnej pozycji. Rama plakatu jest wykonywana z płyty MDF i zostaje precyzyjnie docięta przy pomocy maszyny stolarskiej.

W naszym asortymencie znajdziesz plakaty nie tylko do garażu, lecz także łazienki. W tym pomieszczeniu również warto postawić na dekoracje ścienne, które nie zajmują miejsca, a potrafią urozmaicić aranżację. Oferujemy również plakaty do pokoju dziecięcego - są kolorowe, przyciągające wzrok, a przedstawiają między innymi zwierzęta. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć plakatów do salonu. W tym pomieszczeniu świetnie zaprezentuje się kompozycja kilku dekoracji ściennych. Wybieraj spośród abstrakcyjnych, roślinnych i wielu innych wzorów!

pixel