Obrazy turkusowe

Turkusowy obraz może być przepiękną ozdobą pomieszczenia. Wszystko przez kolor, który sprzyja relaksowi, efektywnej pracy i dobrej energii. Pożegnaj nudne, puste ściany i powieś na nich wyjątkowe obrazy! Turkus to kolor, który ożywia wnętrza, warto więc wybrać go do stonowanej aranżacji. Szukając turkusowego obrazu w ARTTOR, znajdziesz wiele ciekawych propozycji, z całym wachlarzem motywów. Dzięki temu bez trudu wybierzesz turkusowy obraz, który będzie dopasowany do pomieszczenia, a także Twoich osobistych preferencji.

Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów1384
Wczytane21z21produktów

Obrazy turkusowe ? akcent na ścianę pełen pozytywnych skojarzeń

 

Turkus to niebieskozielony kolor, który swoją nazwę zawdzięcza kamieniowi szlachetnemu. Jest charakterystyczny nie tylko dla tego minerału, z którego wytwarzana jest biżuteria, ale i dla egzotycznych plaż. W związku z tym właśnie motyw rajskiej scenerii możemy często znaleźć na turkusowych obrazach. Lazurowa woda, jako motyw dekoracji ściennej, to doskonała propozycja dla osób, które w obrazie chcą odnaleźć spokój i relaks. Tego typu obrazy doskonale sprawdzają się w salonach i sypialniach. Mogą być one doskonałą ozdobą także w przestrzeniach publicznych, takich jak poczekalnie w przychodniach lub gabinety psychologiczne.

Turkusowy kolor możemy odnaleźć w obrazach w różnych stylach, zarówno w sztuce minimalistycznej, nowoczesnej, jak i orientalnej. Mogą to być pejzaże, abstrakcja lub natura. 

Jest to barwa silnie zwracająca na siebie uwagę, dlatego tego typu obrazy najlepiej zestawiać z dopasowanymi kolorystycznie elementami wnętrza lub ze spokojnymi kolorami bazowymi, takimi jak biel czy szarość.

 

Do jakiego wnętrza pasuje obraz w kolorze turkusowym?

 

Trudno jednoznacznie określić jeden styl, do którego będzie pasował obraz turkusowy. Jest to kolor charakterystyczny dla orientu oraz sztuki nowoczesnej, dlatego właśnie do wnętrz urządzonych w takich stylach obraz turkusowy będzie doskonale pasował.

Kolor turkusowy dobrze łączą się z monochromatycznymi aranżacjami. W takich wnętrzach może stanowić jedyny wyróżniający się akcent.

Z kolei w przypadku pomieszczeń o charakterze orientalnym kolorów jest zazwyczaj więcej, a turkus jest elementem świetnie łączącym się z innymi żywymi kolorami.

Turkus prezentuje się także bardzo ciekawie w zestawieniu z pastelowymi obrazami. W naszym sklepie internetowym możesz odnaleźć wiele zestawień z odcieniami bladego różu lub żółci, gdzie turkusowy akcent stanowi element ożywiający całe dzieło.

ARTTOR ? turkusowe obrazy doskonałej jakości w świetnej cenie

 

W ARTTOR dbamy o to, abyś mógł ozdobić swoje ściany obrazami drukowanymi na płótnie, które charakteryzują się wysoką jakością oraz konkurencyjnymi cenami. W naszym asortymencie znajdziesz pełną gamę kolorów i motywów, w tym różnego rodzaju obrazy turkusowe. Możesz wybierać spośród dziesiątek propozycji obrazów na płótnie lub obrazów na szkle. Wybierając obrazy z naszego sklepu internetowego, stawiasz na wysoką jakość oferowanych produktów, które zostały stworzone dzięki nowoczesnym technologiom, z poszanowaniem środowiska. Tusze, których używamy do drukowania na płótnie, są ekologiczne, bezwonne i niezwykle trwałe. Pokrywamy je dodatkowo laminatem, który chroni obraz przed utratą koloru, szkodliwym działaniem promieni UV.

Z kolei obrazy szklane wytwarzamy, łącząc wysokiej jakości wydruk oraz dwie warstwy zabezpieczające ze szkłem. Robimy to przy pomocy innowacyjnej technologii pieców do laminacji szkła w środowisku próżni.

pixel