Obrazy rustykalne

Są takie mody i trendy, które nigdy nie przemijają, nawet jeśli stale pojawiają się nowe style, które próbują je przyćmić. Do takich właśnie należą obrazy rustykalne i cały styl tego typu. Rustykalność leży gdzieś w sercu każdego człowieka. Łączy się nie tylko z naturą, lecz także z przytulnością i delikatnością, za co ceni ją wiele osób. W naszym sklepie internetowym dostępnych jest wiele obrazów rustykalnych, które idealnie wyglądają na ścianach w różnych wnętrzach. Wystarczy wejść na naszą stronę, wybrać obraz dla siebie, ustalić jego wielkość i styl, a niedługo po zamówieniu można już podziwiać piękny i estetyczny obraz rustykalny na swojej ścianie.

Format
Wyczyść
Liczba produktów1142

Dla kogo są obrazy w stylu rustykalnym z oferty sklepu ARTTOR?

 

Chcemy być blisko natury, nawet jeśli mieszkamy w centrum miasta. To właśnie dlatego od wieków rozwijane są wszelkie style, które stawiają na naturę i roślinność. Nie cofając się do baroku czy rokoko, można wskazać wiele oryginalnych trendów, np. styl boho, skandynawski, holenderski, japoński czy prowansalski. Oprócz tych stylów, z mody stale nie wychodzi rustykalność, którą można spotkać w różnych wnętrzach. Dlatego idealnym dopełnieniem wielu miejsc są obrazy rustykalne. Najczęściej przedstawiają one roślinność ukazaną w estetyczny, piękny sposób. W przypadku obrazów rustykalnych dba się o to, aby te wyglądały, jakby wyszły spod dłoni najlepszego artysty. Dobrze sprawdzą się one u każdego, kto docenia naturalne piękno i estetykę. Takie obrazy rustykalne świetnie prezentują się zarówno w klasycznych wnętrzach, jak i w minimalistycznych przestrzeniach, którym mogą nadać wyjątkowej delikatności i przytulności.

 

Rustykalne obrazy do każdego wnętrza

 

Obrazy rustykalne nazywa się również wiejskimi. Można mówić o nich na oba te sposoby, chociaż pierwsza forma dla wielu osób wydaje się bardziej przystępna i światowa. Jednak obrazy rustykalne wywodzą się właśnie od małych, wiejskich dzieł sztuki. Najczęściej przedstawiają one piękne, wiejskie kwiaty, które mają nadawać wnętrzu przytulności i delikatności. Do tworzenia takich obrazów wybiera się konkretne rośliny, które budzą miłe skojarzenia. Takie obrazy w stylu rustykalnym mogą pokazywać maki, róże, tulipany, bratki, lilie, lawendę czy nawet mieszanki ziół. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby do wnętrza wybrać obraz rustykalny przedstawiający dziką przyrodę czy estetyczne krajobrazy wiejskie, np. pola, łąki czy lasy. Ważne jest to, aby obrazy w stylu rustykalnym zawierały ten charakterystyczny wygląd, który przypomina używanie ciężkich farb mieszanych na powierzchni płótna.

 

Obrazy rustykalne w klimatycznym wnętrzu - przełam bariery!

 

Obrazy w stylu rustykalnym najczęściej dobiera się do wnętrz tworzonych w tym samym stylu. Niech wokół będą same stonowane odcienie, jasne kolory, naturalne drewna i dużo roślinności, a obrazy rustykalne wpasują się idealnie w cały klimat wnętrza. W ten sposób podkreślą jego estetykę i głębie, co spodoba się każdemu miłośnikowi rustykalnego stylu. Rustykalne obrazy lubią prostotę, dlatego świetnie łączą się z czystą bielą, żółcią, pomarańczami czy z chropowatymi pomieszczeniami. Dzięki temu można powiesić obraz w stylu rustykalnym w dużej ilości pomieszczeń. Mało kto wie, że taka dekoracja dobrze będzie prezentować się nie tylko w rustykalnym, folkowym wnętrzu, lecz także w nowoczesnej przestrzeni, w której wiszą estetyczne obrazy. Styl rustykalny pięknie może prezentować się na ścianie w industrialnym czy minimalistycznym pomieszczeniu, w którym panuje surowość i pustka.

 

Obrazy rustykalne dla każdego


Mimo tego, że coraz więcej osób stawia na nowoczesność i miejski szyk, stale wraca się do rustykalnych obrazów i dodatków. Nawet w industrialnych mieszkaniach coraz częściej pojawiają się rustykalne elementy, dzięki czemu przestrzenie wiele zyskują. Jednak jest kilka stylów, które wyjątkowo lubią się z obrazami rustykalnymi, które mamy w ofercie. Produkty, które oferujemy, świetnie łączą się ze stylem loftowym, prowansalskim, skandynawskim i holenderskim. Aby unowocześnić rustykalne obrazy, można zdecydować się na zamówienie ich w częściach. Nasz sklep posiada ofertę, dzięki której każdy Klient może dobrać idealny typ i wielkość obrazu do swoich potrzeb. Oznacza to, że jeden obraz może składać się np. z 5 części, dzięki czemu mimo swojej rustykalności będzie wyglądać nowocześnie. To dobra opcja do wielu miejskich wnętrz, w których pragnie się wprowadzić odrobinę ciepła domowego ogniska.

pixel