Obrazy prowansalskie

Styl prowansalski powstał w południowo-wschodnim regionie Francji i dokładnie oddaje uroki tego miejsca. Kamienne domki, pola lawendy, ciepły klimat - to charakterystyczne cechy Prowansji. Możesz przenieść klimat wyjątkowego miejsca do własnego domu. Wystarczy, że zdecydujesz się na obraz prowansalski, który pozwoli Ci podkreślić aranżację dowolnego pomieszczenia. Sprawdź, jakie dekoracje ścienne dla Ciebie przygotowaliśmy.

Format
Wyczyść
Liczba produktów1142

Obrazy prowansalskie - poznaj dostępne wzory

 

Kiedy szukasz prowansalskich obrazów, zwróć uwagę na te, które oddadzą atmosferę południowo-wschodniego regionu Francji. Ważna jest kolorystyka - powinna być ciepła, beżowa niczym znajdujące się w Prowansji kamienne domki. Nie zapomnij o kolorze lawendy - piękny fiolet odświeży wystrój Twojego domu. Na obrazach prowansalskich szukaj właśnie tej aromatycznej rośliny. Bezkresne pola lawendy pięknie zaprezentują się między innymi w salonie, np. nad kanapą.

Aby podkreślić prowansalski styl w domu, możesz też zdecydować się na obraz z motywem wąskiej, romantycznej uliczki. Szczególną uwagę zwróć na te dekoracje ścienne, które ukazują domy z jasnego kamienia.

 

Na co jeszcze zwrócić uwagę podczas szukania obrazów w prowansalskim stylu?

 

Wiesz już, jaki wzór obrazu prowansalskiego wybierzesz? Jeśli tak, czas zastanowić się nad innymi kwestiami, na przykład rozmiarem. W ARTTOR przygotowaliśmy dekoracje ścienne w różnych wielkościach - między innymi 70 x 50 lub 120 x 80 cm. Dzięki temu dobierzesz taki obraz prowansalski, który będzie dobrze prezentował się w niewielkiej sypialni lub przestronnym salonie. Dostępne są zarówno prostokątne, jak i kwadratowe dekoracje ścienne. Ciekawa propozycja to jeden obraz składający się z kilku części - w takiej wersji szczególnie dobrze wyglądają krajobrazy.

Jeśli masz dużą, pustą ścianę do zapełnienia, możesz zdecydować się na stworzenie na niej ciekawej kompozycji w stylu prowansalskim. Obrazy niech będą zbliżone motywem, jednak wybierz różne wzory. Taki sposób na dekorację świetnie sprawdzi się przy schodach prowadzących na kolejne piętro domu, w przedpokoju lub na ścianie naprzeciwko kanapy w salonie, jeśli nie planujesz tam telewizora.

 

Dowiedz się więcej o prowansalskich obrazach

 

Prowansalskie obrazy to efektowna dekoracja ścian. Wyjątkowym wyglądem ozdoby będziesz cieszyć się długo dzięki grafikom wysokiej jakości. W ARTTOR znajdziesz obrazy prowansalskie na szkle i na płótnie. Te pierwsze są niezwykle łatwe w czyszczeniu, dlatego możesz je wykorzystać między innymi w kuchni. Dekoracje ścienne są wykonane ze szkła, które ma 4 mm grubości. Zastosowany trapezowy szlif krawędzi sprawia, że prowansalski obraz jest bezpieczny.

Grafiki na płótnach są wykonywane z użyciem wysokiej jakości tuszu i pokryte laminatem. To sprawia, że na długo zachowują intensywny kolor. Warstwa laminatu zabezpiecza przed różnymi czynnikami zewnętrznymi i sprawia, że prowansalskie obrazy pozostają tak samo estetyczne przez wiele lat.

 

Obrazy prowansalskie i nie tylko - sprawdź inne produkty z ARTTOR!


W ARTTOR znajdziesz duży wybór obrazów prowansalskich, jednak to tylko część naszej rozbudowanej oferty. Znajdziesz tu również dekoracje ścienne, pasujące do wnętrz urządzonych w innym stylu - to między innymi obrazy minimalistyczne oraz industrialne. Wybieraj również spośród plakatów, do których tworzenia wykorzystujemy ekologiczne, bezwonne, trwałe tusze o głębokim nasyceniu barw. Te dekoracje ścienne są wykończone przy pomocy płyty plexiglass, która jest bezpieczna, bo się nie tłucze. W ARTTOR dostępne są również ciekawe zegary ścienne. Ich tarcza przypomina obraz, dzięki czemu staną się wyrazistym akcentem aranżacji, a jednocześnie praktycznym elementem wyposażenia. Sprawdź różne rodzaje dekoracji ściennych z naszej oferty i wybierz te, które podreślą wystrój Twojego domu!

pixel