Obrazy na szkle Kwiaty

Dekoracje ścienne to wspaniała metoda na nadanie dowolnemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. W ARTTOR wiemy o tym doskonale i dlatego częścią naszego ciekawego asortymentu stały się także obrazy malowane na szkle. Kwiaty, których grafiki znajdziesz na naszych obrazach, przywodzą na myśl pozytywne, ciepłe uczucia. Sprawia to, że patrząc na nie, poczujesz się zrelaksowany. Dzięki nowoczesnym sposobom ich tworzenia są to dekoracje, które mogą długotrwale zdobić wybrane przez nas pomieszczenie i nie tracić swoich walorów estetycznych. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas obrazami kwiatów na szkle.

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów956
Wczytane21z21produktów

Obrazy szklane ? kwiaty w klasycznych i nieoczywistych odsłonach

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz liczne propozycje obrazów malowanych na szkle. Kwiaty to z kolei jeden z ich motywów, który prawdopodobnie nigdy nie stanie się nudny. Dekoracje ścienne w postaci obrazów kwiatów na szkle prezentują się niezwykle nowocześnie dzięki ich żywym barwom. Patrząc na obrazy szklane kwiatów z ARTTOR można mieć wrażenie, że rzeczywiście patrzymy na daną roślinę. Obrazy kwiatów na szkle, które znajdziesz w asortymencie ARTTOR to liczne propozycje o różnorodnej kolorystyce i wzornictwie. Wiele z nich w zmyślny sposób wykorzystuje nie tylko piękno naturalnych motywów, lecz także geometrię. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju grafiki kwiatów na szkle należą do Twoich ulubionych, w naszym sklepie z pewnością znajdziesz idealną propozycję dla siebie.


Obrazy malowane na szkle ? kwieciste wzory i wiele możliwości

Obrazy szklane kwiatów to propozycja, o której w gruncie rzeczy powiedzieć można, że jest uniwersalna. Kwieciste motywy przypadają do gustu większości osób. W związku z tym obrazy kwiatów na szkle z pewnością odnajdą się w dowolnym, wybranym przez nas pomieszczeniu. Motyw kwiatów nasuwający na myśl egzotyczne kraje doskonale sprawdzi się w łazience w stylu urban jungle. Kwiecista grafika przedstawiająca drobną łączkę może pięknie przyozdobić przedpokój czy kuchnię. Kwiaty na szkle przedstawione w sposób tradycyjny, nawiązujące do martwej natury mogą posłużyć jako dekoracja ścienna w eleganckim salonie bądź jadalni. Natomiast romantyczne, dopasowane kolorystycznie do otoczenia motywy kwiatów malowane na szkle, mogą stać się idealnym uzupełnieniem wystroju naszej sypialni. Możliwości jest naprawdę bardzo wiele, o czym warto się przekonać, odkrywając naszą bogatą ofertę obrazów malowanych na szkle. Kwiaty to motyw, który wpisuje się w upodobania estetyczne większości osób ? w związku z tym obraz z naszego asortymentu może okazać się również doskonałym prezentem dla kogoś bliskiego.


Jak są tworzone oferowane przez nas obrazy na szkle?

Oferowane przez nas obrazy na szkle to produkty wykonywane z najwyższą starannością. Proces ich tworzenia polega na termicznym połączeniu wysokiej jakości wydruku oraz dwóch warstw zabezpieczających ze szkłem. Aby tego dokonać, wykorzystujemy innowacyjną technologię pieców do laminacji szkła w środowisku próżni. Dzięki zastosowanej technice kolory umieszczone na obrazie są nasycone, a jednocześnie naturalne, co ma szczególne znaczenie, gdy szklany obraz przedstawia zdjęcie. Nasze obrazy malowane na szkle wykonujemy ze szkła o grubości 4 mm, a jego krawędzie mają matowy szlif trapezowy, dzięki czemu sam obraz jest nie tylko trwały, lecz także bezpieczny w użytkowaniu. Jego powieszenie ułatwiają umieszczone na tylnej części obrazu metalowe zawieszki, a także piankowe elementy, zapewniające odpowiedni odstęp obrazu od ściany.


Dlaczego obraz kwiatów na szkle z oferty ARTTOR to tak interesujący produkt?

Obrazy malowane na szkle kwiatów czy też innych godnych uwiecznienia obiektów bądź zjawisk, które mamy w swoim asortymencie, to doskonałe rozwiązanie dla każdego. Zachowują swój nieskazitelny wygląd przez długi czas, a bogactwo naszej oferty umożliwia znalezienie tego idealnie dopasowanego do gustu danej osoby. Obrazy kwiatów na szkle to wyjątkowa propozycja, która może przypaść do gustu zarówno kobietom o romantycznych duszach, jak i mężczyznom zakochanym w motywach powiązanych z naturą. Dzięki możliwości wyboru obrazu o klasycznej, kwadratowej, panoramicznej lub pionowej konfiguracji dopasowanie obrazu do danego wnętrza nie stanowi większego problemu. Ponadto są to produkty w pełni bezpieczne, dzięki czemu z powodzeniem możemy je umieścić w pokoju dziecięcym czy w łazience. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

pixel