Obrazy na szkle Do salonu

Szklane obrazy do salonu to świetny sposób, żeby urozmaicić aranżację. Spośród tak wielu wariantów kolorystycznych i wzorów bez trudu wybierzesz produkt, dzięki któremu dopełnisz wybrany styl. W ARTTOR czekają na Ciebie obrazy w szkle do salonu pasujące do wnętrz nowoczesnych i klasycznych. Nie brakuje również wzorów idealnych do industrialnej czy skandynawskiej aranżacji. Duża różnorodność rozmiarów sprawia, że z łatwością dobierzesz obraz na szkle do salonu zarówno małego, jak i przestronnego. Sprawdź, jakie wzory dekoracji ściennych dla Ciebie przygotowaliśmy.

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów10090
Wczytane21z21produktów

Obraz na szkle do salonu ? na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Kiedy wybierasz obraz na szkle do salonu, zwróć uwagę na to, żeby pasował do pozostałych elementów. Jeśli wnętrze jest nowoczesne, niech dekoracja ścienna również taka będzie. Możesz skoncentrować się na dopasowaniu wzoru do pozostałych wykorzystywanych w pomieszczeniu. Co to oznacza? Niech na obrazie pojawi się motyw, który jest również, na przykład na poduszkach na kanapie. Dzięki temu zachowasz spójność aranżacji. Chcesz wprowadzić do jasnego, pełnego bieli wnętrza nieco barw? Przy pomocy obrazu na szkle do salonu możesz to zrobić błyskawicznie. W ten sposób uzyskasz mocny akcent w aranżacji.


Zwróć też uwagę na dostępne rozmiary i kształty obrazów. Z kilku małych dekoracji o różnej wielkości możesz stworzyć ciekawą kompozycję, jeśli masz na to pustą ścianę. Jeśli wnętrze jest niewielkie i obawiasz się, że je przytłoczysz, zdecyduj się na wykorzystanie mniejszego obrazu. Możesz też połączyć trzy grafiki w takim samym rozmiarze, zawiesić je obok siebie i w ten sposób uzyskać tak zwany tryptyk.


Szklany obraz do salonu ? jak dopasować do aranżacji?

W nowoczesnym wnętrzu wykorzystaj obrazy malowane na szkle, które wyróżniają się abstrakcyjnym, czarno-białym wzorem. Chaotyczne linie czy smugi przyciągające wzrok doskonale sprawdzą się w pomieszczeniu, w którym rządzą geometryczne formy i stonowana kolorystyka. Do klasycznego wnętrza możesz natomiast wkomponować obraz w szkle przedstawiający pejzaż z miejsc, które najbardziej Ci się podobają. Góry, morze czy miasto? Możliwości jest wiele.


Dowiedz się więcej o zaletach szklanych obrazów do salonu

Obrazy na szkle do salonu powstają z wykorzystaniem cyfrowego nadruku, który pozwala uzyskać wyjątkowo trwały efekt. Dekoracje ścienne są łatwe do utrzymania w czystości dzięki gładkiej powierzchni, a ich kolory przez lata zachowują intensywność. Wysoka jakość stosowanych tuszy sprawia, że barwy są głębokie i nasycone.


Obrazy są wykonane ze szkła o grubości 4 mm. Jest ono perfekcyjnie transparentne, dlatego kolory dekoracji ściennej pozostają takie same. Krawędzie szklanego obrazu do salonu zostały wyszlifowane precyzyjnie, dzięki czemu produkt jest bezpieczny. Możesz od razu zawiesić dekorację, ponieważ produkt jest wyposażony w metalową zawieszkę oraz piankowe dystanse. Dzięki dystansom cały obraz ma jednakowy odstęp od ściany. Pełnią one również funkcję stabilizującą i zabezpieczającą. W naszym asortymencie znajdziesz również szklane obrazy do innych pomieszczeń. Przy ich pomocy możesz udekorować kuchnię lub gabinet. Oferujemy też inne dekoracje ścienne ? są to między innymi niebanalne plakaty oraz wytrzymałe obrazy na płótnie.

pixel