Obrazy na szkle Do gabinetu

Obraz na szkle - praktyczny dodatek do każdego biura

 

Domowy gabinet jest miejscem, które powinno sprzyjać koncentracji oraz kreatywnemu myśleniu. Jego aranżację należy dokładnie przemyśleć, tak aby z jednej strony nie pojawiły się w nim rozpraszające przedmioty, z drugiej zaś, aby te które znajdują się już na wyposażeniu, były jak najbardziej praktyczne. Obraz na szkle do biura z całą pewnością przyda się w każdym pomieszczeniu przeznaczonym do pracy.

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów10074
Wczytane21z21produktów

W naszej ofercie można znaleźć obrazy na szkle gabinetowe , które nie tylko ożywią wnętrze, ale również pozwolą w pewnym stopniu je spersonalizować. Zapewniamy szeroki wybór dekoracji oraz motywów. Możesz zatem dopasować tematykę obrazu do swoich zainteresowań oraz pasji. Sporą popularnością cieszą się modele z obrazem przedstawiającym rajskie widoki, górskie krajobrazy oraz inne dzieła natury. Jeśli chcesz wprowadzić do biura nieco sielskiego klimatu, świetnym wyborem będą obrazy na szkle z motywem zachodzącego słońca. W kolekcji znajdzie się również coś dla miłośników motoryzacji, lotnictwa oraz podróży.


Czym wyróżniają się nasze obrazy na szkle do biura?


Oferowane przez nas obrazy na szkle to strzał w dziesiątkę jeśli szukasz oryginalnej dekoracji, która przykuwa uwagę. Każdy obraz na szkle do biura został wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół, dzięki czemu masz pewność, że otrzymujesz produkt premium, który posłuży przez długie lata. Dekoracje występują w różnych rozmiarach i kształtach, a co za tym idzie, bez problemu dopasujesz je do wielkości pomieszczenia oraz jego charakteru. Obrazy na szkle do biura z widokiem na zachwycającą plażę lub inne piękne miejsce mogą stać się inspiracją i motywacją do dalszej pracy.


Wszystkie produkty zostały wykonane ze szkła hartowanego. Jego grubość wynosi 4 mm, a wysoki poziom bezpieczeństwa zapewniają również odpowiednio wyszlifowane krawędzie. Obrazy na szkle gabinetowe wyróżniają się także wyrazistymi i nasyconymi kolorami, dzięki czemu nadruki prezentują się bardzo atrakcyjnie. Szkło skutecznie podkreśla naturalność odcieni, a jednocześnie zapewnia efekt wysokiego połysku. Bezpieczny charakter produktów potwierdza zgodność z normą PN-EN 12600:2004.


Nowoczesny obraz na szkle do biura - sposób na wyjątkowy klimat w gabinecie


Nasze obrazy na szkle są gotowe do zawieszenia na ścianie od razu po otrzymaniu przesyłki. Montaż trwa dosłownie chwilę i jest bezproblemowy. Każdy obraz do gabinetu został wyposażony w metalową zawieszkę.


Obraz na szkle do gabinetu można spersonalizować również pod względem tematyki. .Znajdzie się coś zarówno dla miłośników minimalistycznego stylu, jak i zwolenników tradycyjnego wzornictwa. Osoby, które dysponują większą powierzchnią i zależy im na umieszczeniu obrazu w centralnym punkcie, mogą zdecydować się na obraz dużych rozmiarów. Warto zaznaczyć, że dzięki wyposażeniu w piankowe dystanse, nie trzeba obawiać się o ślady na ścianach. Tego typu elementy wpływają również na to, że dekoracja równo i stabilnie przylega do powierzchni.

pixel