Obrazy na szkle czarno białe

Czarno-białe dodatki do wnętrz są uniwersalne – pasują do industrialnych, eleganckich czy nowoczesnych aranżacji. Monochromatyczne połączenie jest ponadczasowe i nigdy nie wyjdzie z mody. W ARTTOR znajdziesz obrazy na szkle czarno-białe, które przedstawiają między innymi postaci, zwierzęta, miejsca. Spośród różnorodnych motywów z łatwością wybierzesz ten, który pasuje do Twojego pomysłu na aranżację pomieszczenia.

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów1303
Wczytane21z21produktów

Obraz szklany czarno-biały ? do jakiej aranżacji pasuje?

Czarno-białe, szklane obrazy mają tę zaletę, że można je wykorzystać w wielu stylach aranżacyjnych. Doskonale zaprezentują się we wnętrzu urządzonym minimalistycznie. W takiej przestrzeni nie stosuje się zbyt wielu ozdób, jednak na obraz zdecydowanie warto sobie pozwolić. Powinien jednak wpisywać się w minimalistyczny charakter wnętrza nie tylko kolorystyką, lecz także motywem. Czerń i biel to idealne rozwiązanie do industrialnego wnętrza, w którym wykorzystuje się przede wszystkim ciemne, chłodne kolory. Taki obraz na szkle dobrze zaprezentuje się na tle ściany pokrytej płytkami naśladującymi beton. W vintage wnętrzu czarno-biała dekoracja ścienna też będzie świetnie wyglądać, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na obraz przedstawiający przedmioty nawiązujące do dawnych lat.


Czarno-białe obrazy na szkle ? jaki wzór wybrać?

Możesz zdecydować się na obraz, który będzie nawiązywał do Twoich zainteresowań. Jeśli lubisz podróże, podkreśl to przy pomocy czarno-białej dekoracji szklanej, na przykład przedstawiającej wielkie miasto. Dobrze sprawdzi się też mapa. Obrazy nawiązujący do hobby warto wykorzystać przede wszystkim w aranżacji salonu, który jest reprezentacyjnym pomieszczeniem. Świetnym pomysłem jest podkreślenie w tym pokoju indywidualnego charakteru mieszkańca.


Możesz zdecydować się na abstrakcyjny obraz na szkle ? czarno-biały sprawdzi się w nowoczesnym i industrialnym wnętrzu. Do pokoju urządzonego w stylu vintage wybierz samochód sprzed wielu lat lub retro aparat. Wśród czarno-białych obrazów na szkle nie brakuje takich, które przedstawiają naturę, na przykład zwierzęta. Dzięki nim nadasz wnętrzu przytulny charakter.


Obraz szklany czarno-biały ? na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze?

Masz już pomysł, jaki obraz czarno-biały na szkle wybrać? Musisz też zdecydować, jaki rozmiar i kształt będą najlepsze. Jeśli szukasz dekoracji nad kanapę w salonie, zwróć uwagę na prostokątne obrazy przeznaczone do montażu w poziomie. Sprawdzą się również nad łóżkiem w sypialni. Zamiast jednego dużego obrazu możesz też zdecydować się na kilka mniejszych w innych rozmiarach. Wykonasz z nich ciekawą kompozycję, na przykład na ścianie, przy której znajduje się stół z krzesłami, lub tuż przy schodach. Kompozycja składająca się z trzech obrazów zbliżonych tematycznie to tak zwany tryptyk. Jest on świetnym rozwiązaniem do różnych pomieszczeń ? salonu, sypialni czy pokoju nastolatka. Szklaną dekorację możesz wykorzystać nawet w kuchni czy łazience.


Odkryj zalety szklanych obrazów czarno-białych

Ciekawe, różnorodne wzory są bez wątpienia zaletą czarno-białych obrazów na szkle. Zwróć też uwagę na ich jakość. To dekoracje, które będą cieszyć Twoje oczy przez wiele lat. Obraz jest wykonywany na szkle o grubości 4 mm. Materiał jest perfekcyjnie transparentny i sprawia, że dekoracja wyróżnia się ładnym blaskiem. Wykorzystujemy wysokiej jakości tusze, dzięki czemu kolory są intensywne.

 

Nasze obrazy czarno-białe na szkle mają wyszlifowane krawędzie, co gwarantuje bezpieczeństwo. Są też od razu gotowe do zawieszenia ? mają metalową zawieszkę. W zestawie znajdziesz również piankowe dystanse, które odgrywają rolę stabilizującą i zabezpieczającą. W ARTTOR znajdziesz więcej rodzajów dekoracji ściennych. Możesz zdecydować się na plakat, na przykład prowansalski, skandynawski czy retro. Oferujemy też obrazy na płótnie ? między innymi z motywem kwiatów lub motoryzacji. Znajdziesz u nas również barwne zegary ścienne.

pixel