Obrazy na plótnie Sztuka

Sztuka może być naprawdę inspirująca, a przy tym wysoce dekoracyjna. Jednym słowem idealna, by ozdobić każde elegancko urządzone wnętrze. Sztuka - malarstwo, rysunek czy fotografia to piękno kobiecego ciała, zachwycające pejzaże, martwa natura, motywy impresjonistyczne, a także dzieła o tematyce religijnej. Pojęcie sztuki jest tak szerokie, że obejmuje tematy malarskie utrwalone w tradycji, jak i kompozycje abstrakcyjne, geometryczne, oparte jedynie na barwie czy kształcie, operujące kontrastem czy grą światła. Obrazy mogą odwoływać się do rozmaitych technik: oleju na płótnie, akwareli czy techniki akrylowej. Wszystkim miłośnikom tego typu motywów pragniemy zaoferować obrazy na płótnie - dzieła sztuki, które będą ozdoba każdego domu.

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów7255
Wczytane21z21produktów

Poznaj obrazy inspirowane dziełami największych artystów w historii!


Mondrian, Picasso, Monet, Kandinsky? - to tylko kilka nazwisk, które miłośników sztuki rozpalają do czerwoności. Na oryginalny obraz jednego z tych artystów mogą sobie pozwolić jedynie nieliczni. Dla całej reszty przygotowaliśmy kilkadziesiąt propozycji inspirowanych różnymi stylami w sztuce - od abstrakcjonizmu, poprzez impresjonizm i postimpresjonizm, aż po kubizm. Hitem są eklektyczne grafiki zachwycające bogactwem detali i paletą barw, geometryczne kompozycje niczym z pracowni Picassa oraz delikatnie muśnięte pędzlem płótna przedstawiające zapierające dech krajobrazy.


Obrazy, w tym sztuka nowoczesna to z całą pewnością propozycje, które będą pięknie prezentowały się w industrialnych i eleganckich wnętrza. Do mieszkania w stylu tradycyjnym polecamy szczególnie obrazy inspirowane historycznymi stylami i kierunkami malarskimi. Co powiesz na portret baletnicy przypominający obrazy Edgara Degasa? A może wolisz martwą naturę inspirowaną słonecznikami Van Gogha? Fanom bardziej sensualnych obrazów polecamy też akty, które doskonale będą wyglądały zawieszone w sypialni bądź salonie.


Sztuka to nie tylko malarstwo!


Obrazy na płótnie oferowane naszym klientom to nie tylko malarstwo. Sztuka to również inne dziedziny, w tym szkic oraz fotografia artystyczna. Tego typu grafik również nie mogło zabraknąć w sklepie internetowym ARTTOR! Ogromną popularnością cieszą się między innymi obrazy przedstawiające monochromatyczne, czarno - białe szkice idealne do gabinetu czy salonu. W pomieszczeniach takich jak jadalnia świetnie pasują fotografie artystyczne przedstawiające jedzenie - potrawy, warzywa czy owoce. W sypialni z kolei rewelacyjnie będą prezentowały się fotograficzne akty - zarówno w wersji czarno- białej, jak i kolorowej.


Puszka zupy Campbell czy zwielokrotniany wizerunek Marilyn Monroe to motywy dobrze znane fanom twórczości Andy?ego Warhola. Nurt w sztuce zapoczątkowany przez tego artystę określa się mianem pop-artu. Utrzymane w takiej stylistyce dzieła również znajdziesz w naszym sklepie. Młodszym odbiorcom, w tym nastolatkom z pewnością przypadną też do gustu obrazy na płótnie przypominające komiks.


Najwyższa jakość wykonania i dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal


Obraz na płótnie to zakup na lata. Dbamy o jakość oferowanych dekoracji, dlatego nasze obrazy drukujemy na materiałach wysokiej jakości, dzięki czemu są wytrzymałe i niestraszny im upływający czas. Wszystkie grafiki powstają na odpowiednio grubym i wodoodpornym płótnie, osadzonym na ramie z profilowanych listew - każdą z nich pokrywa również specjalny laminat, który zabezpiecza wydruk oraz intensyfikuje kolory. Kluczową rolę odgrywają również ekologiczne, bezwonne i całkowicie bezpieczne dla użytkownika pigmenty.


Nasze obrazy dostępne są w wielu różnych wariantach - obok niewielkich, kwadratowych płócien o wymiarach 30 × 30 centymetrów znajdziesz też większe kompozycje w kształcie prostokąta. Te największe składają się z kilku elementów, które możesz zawiesić obok siebie na tym samym poziomie lub stworzyć oryginalną i efektowną instalację artystyczną. Puść wodze fantazji i stwórz kompozycję, która będzie zapierać dech w piersiach, za każdym razem gdy na nią spojrzysz!


Obrazy inspirowane życiem


Sztuka to zaledwie jedna z kategorii dostępnych w naszym sklepie. Wszystkie dostępne grafiki podzieliliśmy na kilkanaście różnych kategorii, w tym: krajobrazy, miasta, sport i hobby, motoryzacja, natura, gastronomia, kosmos, 3D, Afryka czy podróże. Hitem ostatnich kilku lat są również mapy świata, które świetnie sprawdzą się jako prezent dla niejednego globtrotera oraz obrazy z kategorii abstrakcja.


Urządzasz pokój malucha lub planujesz remont w pokoju zbuntowanego i wybrednego nastolatka? W sklepie ARTTOR znajdziesz też obrazy na płótnie dla dzieci - od grafik przedstawiających komiksowe postaci, poprzez obrazy z jednorożcami i bajkowymi zwierzątkami, aż po dekoracje nawiązujące do zainteresowań dziecka, na przykład piłki nożnej.

pixel