Obrazy na plótnie Pastelowe

Delikatne kolory sprawiają, że wnętrze staje się przytulne. Pastelowe barwy tworzą świetną kompozycję w połączeniu z bielą czy czernią, doskonale wyglądają również z szarością. Dzięki temu pastelowe obrazy na płótnie sprawdzą się w tak wielu aranżacjach! Subtelne wzory w połączeniu z delikatną kolorystyką ozdobią wnętrze domu, ale urozmaicą też salon kosmetyczny. Poznaj pastelowe obrazy na płótnie, dzięki którym nadasz aranżacji przytulny charakter.

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów835
Wczytane21z21produktów

Pastelowe obrazy na płótnie - jakie wnętrza nimi urozmaicić?


Obrazy na płótnie w pastelowych kolorach doskonale zaprezentują się w nowoczesnym wnętrzu, gdzie przeważają czerń i biel. Dzięki delikatnym odcieniom, na przykład błękitowi, aranżacja stanie się ciekawsza, ale jednocześnie zachowa nowoczesny charakter. Pastelowe kolory pasują też do skandynawskich wnętrz, w których królują szarość i drewno. Dopasujesz do nich obrazy w odcieniach pudrowego różu czy mięty.


Dowiedz się więcej o pastelowych obrazach na płótnie


Pastelowe obrazy na płótnie są wykonane na wysokiej jakości tkaninie. Do drukowania wykorzystujemy bezwonny, ekologiczny tusz, który zapewnia głębię kolorów. Pastelowe barwy są chronione przed wypłowieniem dzięki warstwie laminatu, która zabezpiecza obraz przed czynnikami zewnętrznymi. W naszym asortymencie czekają na Ciebie również dekoracje ścienne z innymi wzorami. Sprawdź obrazy z panoramą miast lub z motywem zwierząt.

pixel