Obrazy na plótnie Maski

Maski weneckie na obrazach wnoszą prawdziwe bogactwo zdobień i form. Maska karnawałowa rodem z Wenecji przesłania twarz, by osoba ją nosząca pozostała nierozpoznana. Zakrywając górną część twarzy, sprawia, że spojrzenie staje się bardziej tajemnicze i przenikliwe. Elementy ozdobne takich masek są prawdziwym dziełem sztuki. Koronka, pióra, złoto tworzą niepowtarzalne wzory. Ale w przypadku maski najważniejsza jest zawsze intrygująca tajemnica.


Jeśli motyw maski zaintrygował i Ciebie to koniecznie zajrzyj do naszego sklepu internetowego. W asortymencie posiadamy obrazy na płótnie z maskami w roli głównej, nie tylko weneckimi. Koniecznie sprawdź sam, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów143
Wczytane21z21produktów

Obrazy z maskami karnawałowymi i nie tylko…

 

Jeśli udało Ci się kiedyś odwiedzić Wenecję podczas karnawału to wiesz jak magiczny to czas - równie niesamowite są weneckie maski, które możesz teraz oglądać każdego dnia. W sklepie internetowym ARTTOR znajdziesz bowiem wiele stylowych obrazów z maskami w roli głównej. Na wielu z nich weneckie maski grają pierwsze skrzypce - ich tłem są bardzo często urokliwe uliczki i kanały Wenecji, piękne kobiety oraz różnego rodzaju rekwizyty. Obok fotografii artystycznych zachwycających bogactwem detali i szeroką paletą kolorystyczną znajdziesz też obrazy na płótnie inspirowane malarstwem, w tym kolorowe i monochromatyczne szkice.

 

Obraz - maska wenecka to efektowna i zarazem szalenie stylowa dekoracja do salonu czy sypialni. Grafiki z motywem maski, nie tylko tej weneckiej doskonale będą prezentowały się też w garderobie, hallu, domowym gabinecie, a nawet pokoju nastolatki. Z powodzeniem możesz też udekorować nimi przestrzenie komercyjne, na przykład salon kosmetyczny, butik z luksusową odzieżą dla kobiet czy salon fryzjerski.

 

Wysokiej jakości dekoracje dedykowane najbardziej wymagającym klientom

 

Obrazy na płótnie, w tym grafiki z motywem maski weneckiej to dekoracje, które znakomicie pasują do wnętrz w różnym stylu. Wybór konkretnego obrazu, w tym jego rozmiaru uzależniony jest między innymi od gustu czy miejsca, w którym zawiśnie grafika. Wychodząc naprzeciw najbardziej wygórowanym oczekiwaniom przyszłych klientów zadbaliśmy o to by, każdy znalazł coś dla siebie. Naszym klientom oferujemy więc obrazy różniące się nie tylko paletą kolorystyczną czy wzorem, ale również rozmiarem. Co powiesz na niewielką grafiką w kształcie kwadratu? A może wolisz obraz prostokątny, najlepiej taki w dużym rozmiarze? Masz wolną ścianę i szukasz sposobu jak ją efektownie zaaranżować za pomocą kilku elementów? Wybierz jedną z naszych propozycji!

 

Nasze obrazy na płótnie to dekoracje, które spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania przyszłych użytkowników. Każda z grafik nadrukowana jest na wysokiej jakości materiale o gramaturze 240g/m2, który został dodatkowo pokryty specjalnym laminatem. Zabieg ten ma na celu intensyfikację kolorów oraz ochronę płótna przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie UV. Kluczową rolę odgrywają również bezwonne pigmenty, które są w 100% bezpieczne dla użytkowników.

 

Obrazy na płótnie i szkle, grafiki w ramach, zegary - co jeszcze znajdziesz w sklepie ARTTOR?

 

Maski to nazwa jednej z kategorii dostępnych w sklepie internetowym ARTTOR. Wśród oferowanych na naszej stronie propozycji znajdziesz też dekoracje nawiązujące do innych motywów. Oferta obejmuje grafiki należące aż do kilkunastu różnych kategorii, w tym m.in.: kwiaty, motoryzacja, miasta, mapy świata, sport i hobby, zwierzęta, sztuka, kosmos, samoloty, architektura czy podróże. Hitem są również obrazy z kategorii ,,dla dzieci” dedykowane najmłodszym użytkownikom.

 

Obok obrazów na płótnie znajdziesz też obrazy na szkle oraz obrazy w ramach - wszystkie tematyką nawiązują do wspomnianych już kategorii. Nowością w naszym sklepie są również zegary ścienne - egzemplarze z nadrukiem, przedstawiające różnego rodzaju motywy, w tym: krajobrazy, abstrakcję, naturę, mapę świata i wiele innych.

pixel