Obrazy na plótnie Martwa natura

Dekoracje ścienne są świetnym sposobem, żeby udekorować kuchnię lub jadalnię. Zastanawiasz się, jaki motyw wykorzystać w tych pomieszczeniach? Idealnie sprawdzi się martwa natura! Obrazy z tym wzorem przedstawiają nieruchome przedmioty, najczęściej są to owoce, butelki czy bukiety kwiatów. Spokojna kolorystyka w połączeniu z takim wzorem doskonale sprawdzi się nie tylko w domu, lecz także restauracji...

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów117
Wczytane21z21produktów

Do jakich wnętrz pasują obrazy na płótnie z motywem martwej natury?


Obrazy na płótnie ze wzorem martwej natury doskonale zaprezentują się w rustykalnym wnętrzu, które jest wypełnione drewnianymi elementami wyposażenia. Podkreślą również retro stylistykę - stworzą doskonałą kompozycję z wiekowymi meblami i dodatkami znalezionymi na pchlim targu. Obrazy na płótnie z motywem martwej natury są świetnym rozwiązaniem do klasycznych wnętrz, w których wykorzystano eleganckie elementy wyposażenia.


Dowiedz się więcej o obrazach z motywem martwej natury


Boki obrazów z motywem martwej natury są zadrukowane, dzięki czemu wyglądają estetycznie. Do drukowania stosujemy ekologiczny, bezwonny tusz oraz wysokiej jakości, wodoodporną tkaninę, co w połączeniu daje obraz odporny na działanie różnych czynników zewnętrznych. Barwy są nasycone, a zastosowanie laminatu sprawia, że kolory stają się odporne na wyblaknięcie. Sprawdź też inne wzory z naszej oferty - abstrakcyjne obrazy lub dekoracje z motywem zwierząt pozwolą Ci urozmaicić różne pomieszczenia.

pixel