Obrazy na plótnie Do pokoju dziecięcego

Coraz częściej rodzice stawiają na stonowane odcienie ścian w pokojach dziecięcych. Jasna szarość czy biel po prostu są rozwiązaniem na dłużej niż krzykliwy żółty czy rażący różowy. Ścianom możesz jednak dodać nieco barw dzięki naszym produktom. Przygotowaliśmy obrazy na płótnie do pokoju dziecięcego, które sprawią, że nawet jednobarwne ściany zaprezentują się znacznie ciekawiej.

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów6466
Wczytane21z21produktów

Obrazy do pokoju dziecięcego na płótnie ? jakie wybrać?

Wiele zależy od wieku dziecka. Dla maluszków świetnie sprawdzą się barwne grafiki, które przedstawiają postacie wyglądające niczym z bajki. Możesz zdecydować się na obraz w nasyconych barwach. Nie brakuje też delikatniejszych odcieni ? pastelowe barwy perfekcyjnie pasują do aranżacji pokoju dziecięcego.


Jeśli szukasz obrazu na płótnie do pokoju dziecięcego kilkuletniej pociechy, weź przede wszystkim pod uwagę jej upodobania. Być może są zwierzęta, które darzy szczególną sympatią? Obraz z kotem, wiewiórką czy sową okaże się strzałem w dziesiątkę. Jeśli urządzasz pokój dla kilkulatka zafascynowanego tym, co dzieje się na niebie, postaw na obraz z motywem gwiazd i księżyca.


W ARTTOR nie brakuje też obrazów powiązanych z różnymi zainteresowaniami. Dla małego sportowca świetną ozdobą pokoju okaże się obraz przedstawiający piłkarza.


Obraz na płótnie dziecięce ? gdzie powiesić?

W pokoju maluszka możesz zawiesić obraz nad łóżeczkiem. Warto zdecydować się na prostokątną, dość szeroką grafikę. Możesz też wybrać z naszej oferty plakaty do pokoju dziecięcego. Zamontujesz obok siebie trzy sztuki zbliżone tematycznie, żeby stworzyć modny tryptyk.


W pokoju nieco starszego dziecka jest mnóstwo miejsc idealnych na udekorowanie obrazem. Doskonale sprawdzi się ściana przy łóżku. Może tam nawet powstać kompozycja z kilku obrazów połączonych tematycznie.


Jeśli biurko stoi przy ścianie, to warto zapełnić przestrzeń nad nim przy pomocy ciekawej dekoracji ściennej. W tym miejscu świetnie zaprezentuje się obraz przedstawiający mapę.


Dowiedz się więcej o zaletach obrazów na płótnie do pokoju dziecięcego

Obrazy płótnie dziecięce wyróżniają się intensywnymi, nasyconymi kolorami. To zasługa stosowanych przez nas tuszy, które są bezwonne, ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia, co jest szczególnie ważne, jeśli wybierasz dekorację do pokoju pociechy. Obrazy drukujemy na wodoodpornej tkaninie.


Dekoracje ścienne pokrywamy laminatem, dzięki czemu są lepiej zabezpieczone przed działaniem promieniowania UV. Dzięki temu nawet wykorzystane w nasłonecznionym pomieszczeniu na długo zachowają estetyczny wygląd. Laminat tworzy warstwę ochronną, która daje satynowo-błyszczące wykończenie.


Obraz możesz od razu zawiesić, ponieważ znajduje się w perfekcyjnie dociętej i wyszlifowanej ramie. Ma zawieszkę, a w zestawie otrzymasz też komplet montażowy, czyli śrubę i kołek. W naszym asortymencie znajdziesz również efektowne obrazy na szkle do pokoju dziecka.

pixel