Obrazy na plótnie Do gabinetu

Gabinet powinien być urządzony w taki sposób, żeby sprzyjać koncentracji. To jednak nie znaczy, że nie ma w nim miejsca na ozdoby. Dzięki dekoracjom ściennym sprawisz, że będzie Ci się milej pracowało. W ARTTOR czekają na Ciebie obrazy na płótnie do gabinetu z różnorodnymi motywami. Spośród różnorodnych wariantów kolorystycznych wybierzesz ten, który będzie idealnie pasował do aranżacji pomieszczenia, a może nawet zaakcentuje, czym się zajmujesz!

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów20000
Wczytane21z21produktów

Obrazy na płótnie do gabinetu ? jaki motyw wybrać?


W gabinecie sprawdzą się ponadczasowe wzory, szczególnie jeśli pomieszczenie mają odwiedzać współpracownicy czy klienci. Niech motyw będzie dopasowany do aranżacji wnętrza ? inny sprawdzi się przecież w wystroju glamour, a inny będzie pasował do industrialnej lub nowoczesnej przestrzeni.
Ponadczasowym rozwiązaniem są krajobrazy. Romantyczna przystań, molo, las czy wodospad ? taka tematyka obrazów na płótnie do gabinetu ma działanie uspokajające. Przy pomocy dekoracji ściennych z motywem krajobrazów podkreślisz swoje zamiłowanie do natury.

Obrazy do gabinetu na płótnie mogą mieć geometryczny wzór. To uniwersalne rozwiązanie, które dobrze zaprezentuje się zarówno w nowoczesnym, jak i eleganckim wnętrzu. Wiele zależy od kolorystyki. Geometryczny wzór w połączeniu z błękitnym, granatowym i złotym kolorem będzie perfekcyjnym dopełnieniem eleganckiej przestrzeni.
Modnym w ostatnim czasie motywem są rośliny. Wzór liści sprawdzi się między innymi w nowoczesnym gabinecie. Zwróć też uwagę na abstrakcję, która doskonale wygląda w minimalistycznej aranżacji.


Jaką wielkość obrazu na płótnie do gabinetu wybrać?


Możesz zdecydować się na jeden wielkoformatowy obraz do gabinetu na płótnie. To szczególnie dobre rozwiązanie, jeśli planujesz zdecydować się na krajobraz i prostokątną dekorację ścienną. Gabinet nie zachwyca metrażem? Zdecyduj się na mniejszy obraz, który przymocujesz tuż nad biurkiem lub za krzesłem.

Dobrym rozwiązaniem jest też wykorzystanie trzech obrazów, które mają taką samą tematykę, ale nieco inny wzór. Muszą być w tym samym rozmiarze i wisieć w równych odległościach od siebie.

Jeśli gabinet jest przestronny, możesz zastosować kilka obrazów na płótnie w różnych rozmiarach. Stworzysz z nich niejako galerię na ścianę. Wykorzystaj obrazy z ulubionym motywem, na przykład natury. Połącz grafiki przedstawiające zarówno rośliny, jak i zwierzęta, żeby na ścianie powstała jedyna w swoim rodzaju kompozycja.

Odkryj zalety obrazów do gabinetu na płótnie


W ARTTOR do produkcji obrazów wykorzystujemy wysokiej jakości materiały. Jednym z nich jest wodoodporne płótno. Do wydruku stosowane są ekologiczne, bezwonne i trwałe tusze, które zapewniają głębokie nasycenie barw.

Powierzchnia płótna jest odpowiednio zabezpieczona specjalistycznym laminatem. Dzięki temu obraz do gabinetu na płótnie zyskuje satynowo-błyszczące wykończenie. Warstwa chroni przed szkodliwym działaniem promieni UV. To sprawia, że obraz jest odporny na utratę koloru.

Oferujemy obrazy z wytrzymałą ramą. Jest ona precyzyjnie docięta, dokładnie wyszlifowana. Zamontowana do niej zawieszka sprawia, że możesz od razu zawiesić obraz na płótnie w gabinecie.

W naszym asortymencie znajdziesz również obrazy na szkle do gabinetu. Wyróżniają się one pięknym połyskiem, wytrzymałością i intensywną kolorystyką. Możesz zdecydować się też na plakat do gabinetu. Produkty te są wykonane z papieru, który cechuje się odpornością na starzenie.

pixel