Obrazy na plótnie 3D

Obraz na płótnie lub oryginalna grafika, na przykład z abstrakcyjnym motywem to doskonały pomysł na dekorację w salonie, jadalni, sypialni lub gabinecie. Jelenie na rykowisku, falujące w tańcu baletnice, szybkie samochody czy plaża w ostatnich promieniach zachodzącego słońca to motywy, które często wybieramy do mieszkania. Hitem ostatnich kilku lat są również obrazy 3D.

Cechą charakterystyczną obrazu 3D jest złudzenie trójwymiarowej przestrzeni. Wrażenie głębi sprawia, że wydaje się możliwe „wejście” w obraz, w jego przestrzeń. Gdy obraz przedstawia miasto, możesz poczuć jego tętniący rytm, jeśli zaś las, poczujesz jego zapach i świeżość. Każdy obraz 3D sprawia, że wnętrze pomieszczenia, w którym się znajduje, wydaje się większe, niż w rzeczywistości.

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów885
Wczytane21z21produktów

Obrazy 3D do salonu, sypialni, jadalni oraz domowego gabinetu


ARTTOR to sklep internetowy, w którym znajdziesz obrazy na płótnie dedykowane najbardziej wymagającym użytkownikom. Jedną z naszych propozycji są obrazy na ścianę 3D - idealne do różnych pomieszczeń, w tym salonu, sypialni, jadalni, pokoju nastolatka czy domowego gabinetu. Wiele z nich świetnie sprawdzi się też w przestrzeniach komercyjnych, takich jak na przykład kawiarnie czy inne lokale usługowe. Naszym klientom proponujemy dekoracje utrzymane w różnej stylistyce i szerokiej palecie barwnej - obok obrazów monochromatycznych, czarno - białych znajdziesz też grafiki zachwycające bogactwem kolorów.


Różna jest też tematyka prezentowanych grafik. W asortymencie posiadamy bowiem obrazy trójwymiarowe (3D) o tematyce sportowej, podróżniczej czy motoryzacyjnej. Lista tematów jest jednak znacznie dłuższa! Hitem są również obrazy przedstawiające kompozycje kwiatowe i abstrakcyjne, motywy komiksowe, świat zwierząt, a nawet zdjęcia makro.


Niewielka dekoracja w centralnym punkcie ściany? A może efektowna kompozycja? Sam zdecyduj, co Ci w duszy gra!


Nasze obrazy, w tym również grafiki 3D zachwycą Cię nie tylko nadrukiem, ale przede wszystkim najwyższą jakością wykonania. Każdy z nich został wydrukowany na wytrzymałym i odpornym na uszkodzenia materiale, który dodatkowo został pokryty warstwą laminatu - lakieru UV. Nadruk wykonany z wykorzystaniem bezwonnych i całkowicie bezpiecznych pigmentów sprawia, że kolor jest intensywny i trwały. Dodatkowym atutem obrazów na płótnie za zadrukowane boki, które wychodzą na ramę.


Bogactwo wzorów i faktur to nie jedyne co pragniemy Ci zaoferować. Obrazy trójwymiarowe 3D to grafiki w wielu różnych rozmiarach. Znajdziesz wśród nich zarówno niewielkie obrazy w kształcie kwadratu o wymiarach 30 × 30 centymetrów, jak i znacznie większe kompozycje składające się z trzech, czterech lub pięciu elementów. Wybór konkretnej opcji zależy w dużej mierze od Twoich upodobań oraz od wielkości ściany i wolnej przestrzeni w Twoim mieszkaniu.


Obraz 3D na ścianę to nie Twoja bajka? U nas znajdziesz też inne propozycje!


Trójwymiarowe obrazy 3D to jedna z wielu propozycji. U nas każdy znajdzie coś dla siebie! Miłośnikom dalekich podróży polecamy mapy świata i grafiki z kategorii ,,podróże?. Kochasz sztukę lub interesujesz się fotografią artystyczną? Z myślą o osobach takich jak Ty przygotowaliśmy obrazy na płótnie inspirowane stylami malarskimi, takimi jak kubizm, impresjonizm, abstrakcjonizm czy pop-art. Szukasz obrazu stonowanego, który ukoi skołatane nerwy po ciężkim dniu? Co powiesz na morski krajobraz lub grafikę z górzystym krajobrazem? W ofercie posiadamy z różnych kategorii, w tym m.in.: zwierzęta, sport i hobby, gastronomia, kosmos, ludzie, muzyka, militaria czy sztuka.


Na naszej stronie znajdziesz też obrazy na płótnie z kategorii ,,dla dzieci?. Każdy z nich doskonale sprawdzi się jako dekoracja dziecięcego pokoju. Komiksowe postaci, zwierzęta, jednorożce czy motywy sportowe, szczególnie te związanie z piłką nożną to najczęstsze inspiracje!

pixel