Obrazy kolorowe

Obrazy – kolorowe dekoracje na ścianach, bez których dom wydaje się bezosobowy. Jeśli i Ty czujesz podobnie, to znaczy, że jesteś we właściwym miejscu. Stworzyliśmy ARTTOR po to, aby ozdabiać ściany, nadawać pomieszczeniom charakteru i duszy dzięki obrazom. Oferujemy tysiące wzorów we wszystkich kolorach.

Jeśli marzą Ci się bardzo kolorowe obrazy, od których trudno oderwać wzrok, znajdziesz je u nas bez trudu.

Liczba produktów2707
Wczytane21z21produktów

Obrazy kolorowe ? sposób na ożywienie każdego wnętrza

 

Kolorowe obrazy na ścianę to doskonały sposób na uatrakcyjnienie wyglądu wnętrza. Barwny, pełen życia akcent sprawdzi się w szczególności we wnętrzach o spokojnym charakterze. Jest to idealny sposób na ożywienie stonowanego, skandynawskiego lub minimalistycznego, chłodnego wnętrza.

Kolorowe obrazy są jednak dobrym rozwiązaniem nie tylko dla aranżacji spokojnych. Są takie sposoby urządzania wnętrz, w których kolor jest bardzo ważnym elementem, np. styl boho. Czerpiący z życia artystycznej cyganerii, aktualnie bardzo modny sposób urządzania wnętrz od zawsze kojarzył się z poczuciem swobody i nieograniczonej twórczej wolności. Obrazy w stylu boho kipią energią, często odwołując się do motywów folkowych i etnicznych. Są pełne żywych kolorów i niebanalnych wzorów.

 

Inspiracja: styl orientalny i kolorowe obrazy

 

Jeśli marzy Ci się pełna paleta barw w mieszkaniu, być może powinieneś urządzić wnętrza w stylu orientalnym. Będą do niego pasowały kolorowe obrazy z motywami z kultury Dalekiego Wschodu. W szczególności możesz inspirować się kulturą Indii, gdzie feeria ciepłych barw przejawia się w całym wnętrzu. To nie tylko kolorowe obrazy, ale i ściany w nasyconych barwach, piękne narzuty i rozmaite bibeloty.

Urządzając tego typu wnętrze, warto zaczerpnąć nieco wiedzy o konkretnej odmianie stylu orientalnego, który chcesz wprowadzić do swojej aranżacji.

 

Z jakimi dodatkami zestawiać kolorowe obrazy?

 

Decydując się na kolorowy obraz do salonu lub biura, najlepiej nie wprowadzać innych żywych kolorów do wnętrza. Ponadto, kolor, który występuje na obrazie, warto powielić w innych dekoracjach lub tekstyliach domowych. Na przykład jeśli obraz ma turkusowe akcenty, które będą dobrze komponować się z szarą kanapą, warto ułożyć na niej poduszki w tym kolorze i zawiesić zasłony w takim samym lub nieco bardziej stonowanym kolorze. Dzięki tym dodatkom wybrany obraz będzie świetnie pasował do całego wnętrza.

 

Czy kolorowe obrazy pasują do klasycznych wnętrz?

 

Jeśli masz klasyczny salon lub jadalnię i zastanawiasz się, czy kolorowe obrazy są dobrym rozwiązaniem dla tego stylu, to odpowiedź brzmi: tak, ale różnobarwne obrazy do klasycznych wnętrz powinny bazować na nieco bardziej zgaszonych barwach. W takim wypadku możesz postawić na obraz przedstawiający kwiaty. W ten sposób dodasz wnętrzu nieco koloru, a jednocześnie zachowasz jego dostojny charakter.

 

Na płótnie i szkle ? obrazy kolorowe w ARTTOR

 

Zapraszamy serdecznie do poszukiwań idealnych, kolorowych obrazów do Twoich wnętrz w naszym sklepie internetowym. Możesz wybierać spośród setek wzorów, które proponujemy w dwóch odsłonach: na płótnie i na szkle. Bez względu na to, co wybierzesz, możesz liczyć na świetnej jakości dekoracje ścienne w bardzo konkurencyjnych cenach.

Nasze obrazy produkujemy z użyciem nowoczesnych technologii. Obrazy na płótnie drukowane są przy użyciu bezwonnych, ekologicznych i silnie napigmentowanych tuszów, które dodatkowo zabezpieczamy warstwą satynowego laminatu. Można je czyścić, przecierać i dotykać, bez obaw o smugi i odciski palców. Nasze szklane obrazy to natomiast wynik zastosowania nowoczesnych pieców do laminacji szkła w środowisku próżni. Wykonane są ze szkła o grubości 4 mm. Krawędzie naszych szklanych obrazów nie są ostre ? mają matowy szlif trapezowy. Obrazy są bezpieczne w użytkowaniu i gotowe do powieszenia, dzięki metalowym zawieszkom zamocowanym z tyłu obrazu oraz piankowym dystansom pozwalającym zachować równomierny odstęp obrazu od ściany.

pixel