Obrazy industrialne

Obrazy industrialne to doskonały sposób na ozdobienie ścian we wnętrzu nawiązującym charakterem do starych fabryk i zakładów produkcyjnych. Wprowadzają one do dość surowego wnętrza nieco łagodności i pomagają stworzyć klimat zapraszający do relaksu i wypoczynku. Wybieraj spośród czarno-białe zdjęć, miejskich krajobrazów i pełnych artyzmu kompozycji, aby stworzyć niepowtarzalny klimat w swoim domu.

Liczba produktów405
Wczytane21z21produktów

Obrazy industrialne ? jak wybrać odpowiedni motyw?

 

Styl industrialny jest obecnie bardzo popularny i obecny w wielu domach. Aby takie wnętrze wyróżniało się spośród innych, warto postawić na wyjątkowe industrialne obrazy na ścianę. 

W industrialnym wnętrzu powiesić można dekoracje ścienne z wieloma motywami. Najpopularniejsze są te przedstawiające światowe metropolie, jak Londyn, Paryż albo Rzym. Jeśli jesteś zakochany, w którymś z tych magicznych miast, możesz codziennie patrzeć na jego krajobraz na ścianie.

Kochasz podróże? Być może dobrym rozwiązaniem będzie motyw kartograficzny. Piękna mapa będzie Ci przypominała o tym, że warto zaplanować kolejną wyprawę w nieznane.

W stylu industrialnym popularnym motywem są także epokowe zdobycze techniki ? stare samoloty, motocykle lub auta. Jeśli to Twoja prawdziwa pasja ? pokaż to na swojej ścianie.

Obrazy industrialne łączy kolorystyka ? ciepła, jak na starej fotografii wykonanej kliszą, w kolorze sepii lub czarno-biała. Delikatne rozmycie także jest charakterystyczne dla obrazów industrialnych.

 

Industrialne obrazy na ścianę, które tworzą klimat

 

Urządzając niebanalne wnętrze, koniecznie wyposaż je w obrazy. Styl industrialny jest dość szorstki, a elementy sztuki nieco niwelują ten efekt i pomagają stworzyć przestrzeń zapraszającą do relaksu. 

Jeśli pomieszczenie nie jest zbyt duże, postaw na jeden obraz. Styl industrialny nie lubi bowiem nadmiaru dekoracji, więc także dekoracje ścienne należy wybierać oszczędnie. Wnętrza industrialne są jednak często wysokie, możesz więc zaszaleć z rozmiarem, bo duży obraz nie przytłoczy takiej ściany.

Rewelacyjny efekt można stworzyć, komponując dekoracje z motywem obrazu. Chcesz powiesić na ścianie motyw z motocyklem? W takim razie na półce możesz ustawić stylowy model motocykla lub gogle czy kask.

 

Obraz w stylu industrialnym w sklepie ARTTOR

W ARTTOR oferujemy obrazy na płótnie i szkle do każdego wnętrza. Podzieliliśmy je na kategorie, w których znalazł się także styl industrialny. Obrazy, które oferujemy, to nowoczesne produkty stworzone z wykorzystaniem przyjaznych środowisku technologii. Nasze obrazy na szkle to 4-milimetrowe tafle, które zostały połączone z nadrukiem przy pomocy innowacyjnej technologii pieców do laminacji szkła w środowisku próżni. Jest to produkt klasy premium z powierzchnią odporną na działanie promieni słonecznych. Nie musisz także obawiać się o bezpieczeństwo, bo krawędzie obrazu są wykończone matowym frezem trapezowym.

Z kolei nasze obrazy na płótnie drukujemy z wykorzystaniem, ekologicznych i bezwonnych pigmentów. Dodatkowo pokrywamy je warstwą satynowego w dotyku laminatu, który umożliwia czyszczenie obrazu bez obawy o smugi i odciski palców. Obraz jest naciągnięty na wysokiej jakości ramę łączoną maszynowo i gotowy do zawieszenia.

pixel