Obrazy do łazienki glamour

Elegancki i szykowny styl glamour kojarzony jest przede wszystkim ze Złotą Erą Hollywood. Cechuje go czarujący, luksusowy przepych, który podkreśla dobry gust domowników. Obrazy w stylu glamour są wyszukane, niebanalne i piękne. Często nawiązują do motywów charakterystycznych dla lat 30. i 40. XX w. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą obrazów do łazienki glamour. To dzieła, które odznaczają się wysoką jakością wykonania i precyzyjnie wykończonymi detalami.

Format
Wyczyść
Kolorystyka
Wyczyść
Liczba produktów3452
Wczytane21z21produktów

Obraz do łazienki glamour ? idealna dekoracja do praktycznego wnętrza

Łazienka w stylu glamour to wnętrze charakteryzujące się przepychem, wytwornością i elegancją. Najczęściej dominują w niej kolory takie jak czerń, złoty, odcienie pudrowego różu, biel, butelkowa zieleń czy granat. Takie barwy przywodzą na myśl luksus. Łazienka glamour musi być jednak nie tylko funkcjonalna, lecz także wyposażona w liczne elementy dekoracyjne. Ze względu na dość wymagające warunki, jakie panują w tym wnętrzu, najlepszą opcją jest postawienie na obrazy. Powieszone na ścianie, nie będą zabierać cennej przestrzeni, która jest na wagę złota szczególnie w niewielkich łazienkach.

Wybierając obraz do łazienki glamour w naszej ofercie, możesz przebierać w wielu modelach. Wszystkie łączy wysoka jakość wykonania i znakomite dopracowanie detali. To produkty, które przez lata będą mogły zdobić Twoje wnętrze.

 

Obrazy do łazienki glamour ? wysoka jakość wykonania

Obrazy do łazienki glamour, które możesz znaleźć w ARTTOR, są wyjątkowe nie tylko ze względu na ich walory estetyczne. Płótna tych dzieł wykonane są z wysokogatunkowych wodoodpornych tkanin, a bezwonne tusze wykorzystywane do druków należą do szczególnie trwałych. Dodatkowo obrazy zabezpieczane są warstwą laminatu, dzięki czemu są odporne na promieniowanie UV. W naszej ofercie dostępne są nie tylko obrazy na płótnie, lecz także obrazy na szkle. To w 100% bezpieczne produkty, wykonane ze szkła hartowanego. Co więcej, krawędzie tych boków zostały odpowiednio wyszlifowane, z racji czego nie ma obaw o przypadkowe skaleczenia. W ARTTOR niezwykle ważna jest dla nas wysoka jakość i zadowolenie naszych Klientów, dlatego łączy produkty najwyższej klasy z atrakcyjnymi cenami.

 

Obrazy do łazienki w stylu glamour dla każdego wnętrza 

Obrazy do łazienki glamour to głównie dzieła inspirowane latami 30. i 40. XX wieku. Przedstawiają one tancerzy, subtelne akty czy kwiaty. Z drugiej strony dzieła glamour łączą w sobie elementy nowoczesności i abstrakcjonizmu. Jeśli chcesz stworzyć modernistyczną łazienkę, która będzie zarazem elegancka, postaw na geometryczne malowidła, które urzekają swoim pięknem. Warte uwagi są w szczególności obrazy ze złotymi akcentami. Płynie z nich luksus, a także elegancja. W naszej ofercie znajdziesz obrazy w licznych wariantach zarówno jeśli chodzi o przedstawione na nich grafiki, jak i kształty czy rozmiary. Dzięki temu możesz dopasować dzieło do swojej przestrzeni. W ARTTOR z pewnością odnajdziesz obraz, który Cię urzeknie i sprawi, że Twoja łazienka stanie się wyszukana. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się także z pozostałymi kategoriami naszego sklepu, w których dostępne są plakaty czy zegary ścienne.

pixel