Obrazy do garażu

W sklepie ARTTOR oferujemy obrazy do różnych pomieszczeń wykonane przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii druku. Podczas ich produkcji używamy ekologicznych, bezwonnych i trwałych tuszów pigmentowych o głębokim nasyceniu barw. W tym dziale prezentujemy obrazy do garażu. Są to między innymi dekoracje ścienne przedstawiające samochody i motocykle. Niemniej jednak to niejedyne ciekawe propozycje ozdób do stylowo urządzonego garażu.


Pamiętaj, że garażowa przestrzeń nie musi być nudna, tym bardziej że jest to miejsce, gdzie oddajesz się swojej pasji. Wprowadzając do niego ciekawe dekoracje ścienne, możesz mieć pewność, że przebywanie w garażu będzie jeszcze większą przyjemnością. Masz do wyboru obrazy na płótnie, obrazy na szkle i plakaty. Wiele motywów do wyboru to gwarancja, że spośród tak dużej liczby propozycji wybierzesz tematykę, które podkreśli Twoje zainteresowania i wprowadzi do garażu wyjątkową atmosferę.

Format
Wyczyść
Liczba produktów1181
Wczytane21z21produktów

Jakie obrazy do garażu polecamy?

 

Garaż to doskonałe miejsce dla majsterkowiczów i pasjonatów samochodów oraz motocykli. Z tego względu świetnym wyborem będzie motoryzacja - obrazy dostępne w wielu rozmiarach i bogatej kolorystyce. Żółty tramwaj na tle miasta w monochromatycznych kolorach, czerwony londyński trolejbus, a może coś ekstremalnego na przykład jazda motorem? Garaż to wyjątkowo uniwersalna przestrzeń, w której sprawdzą się również obrazy przedstawiające wnętrza samochodów retro, ale też Warszawa i most Siekierkowski oraz dumnie prężące się stalowe liny.

 

Ciekawym wyborem są także obrazy do garażu w odsłonie vintage, których motywy stanowią doskonałe połączenie tego, co było modne dawniej i elementów nowoczesnych. Urządzając garaż, postaw na dekoracje ścienne, które umilą Ci każdą spędzoną w tym miejscu chwilę. Możesz zrezygnować z motoryzacyjnej tematyki na rzecz krajobrazów, zwierząt, podróży lub militariów. Sztuka powinna znaleźć się w każdym domu również w miejscach, takich gdzie oddajemy się przyjemnościom i pasjom. Z tego względu w Twoim garażu powinien znaleźć się choćby jeden obraz ożywiający wnętrze i zapewniający Ci dobre samopoczucie.

 

Jaki styl obrazów do garażu wybrać?

 

W garażu bez wątpienia doskonale sprawdzą się obrazy nowoczesne. Równie ciekawie zaprezentują się ozdoby ścienne w industrialnym stylu, zwłaszcza te dostępne w metalicznej kolorystyce. Na uwagę zasługują również inne style, na przykład vintage czy retro. Urządzasz garaż, w którym będziesz spędzał czas na majsterkowaniu czy innych czynnościach związanych ze swoim samochodem lub motocyklem? Zatroszcz się nie tylko o odpowiednie narzędzia, ale również dobrą atmosferę. Nie unikaj dekoracji, choćby miały one wpisywać się w betonowy charakter przestrzeni.

 

Pamiętaj, że obrazy do garażu mogą stanowić znakomite uzupełnienie metalowych regałów i skrzynek narzędziowych. Jeśli statystycznie większość mężczyzn spędza więcej czasu w garażu niż w domu, warto pomyśleć o tym, aby urządzić tę przestrzeń oryginalnie i ciekawie, tak aby majsterkowanie w garażu sprawiało Ci jeszcze więcej zadowolenia. Do wyboru są naprawdę bardzo ciekawe motywy - samochody, motocykle, ludzie, zwierzęta, a nawet samoloty lub… gastronomia. Po wytężonej pracy w garażu warto bowiem zjeść coś smacznego i pożywnego.

 

Czym wyróżniają się obrazy do garażu oferowane w sklepie ARTTOR?

 

Oferujemy obrazy do garażu drukowane na płótnie lub szkle. Nasza oferta to również plakaty w czarnej ramie, których ogromny wybór wzorów, kolorów i rozmiarów sprawia, że niezależnie od wielkości pomieszczenia czy jego charakteru znajdziesz tu odpowiednią ozdobę. Na pewno znajdziesz wśród nich dekorację, która odzwierciedli Twój styl życia, pasje i wartości. Przy pomocy plakatów o tematyce motoryzacyjnej z łatwością podkreślisz swoje hobby.

 

Nasze obrazy na płótnie, szkle i plakaty wyróżnia wysoka jakość wykonania i zastosowanych materiałów. Płótno stanowi wodoodporna tkanina o gramaturze 240g/m2. Jest ona dedykowana do profesjonalnych ploterów umożliwiających wykonywanie ekologicznych wydruków. Na uwagę zasługuje także widoczna struktura płótna i zabezpieczenie powierzchni za pomocą specjalnego laminatu, który chroni obraz przed uszkodzeniami mechanicznymi i umożliwia łatwe czyszczenie nawet za pomocą wilgotnej ściereczki.

 

Również obrazy na szkle stanowią doskonały pomysł do garażu. Zostały one wykonane z hartowanego szkła odpornego na zarysowania i uszkodzenia. Ponadto materiał ten zapewnia obrazom wyjątkowy efekt 3d i intensywną kolorystykę. Trapezowy szlif krawędzi to z kolei gwarancja wysokiej estetyki, ale także tego, że obraz można dotykać bez obaw o skaleczenie. Zachęcamy do składania zamówień!

pixel