Obrazy do gabinetu psychologa

Gabinet psychologiczny to szczególne miejsce intymnych rozmów i wyznań. Warto urządzić go więc, tak aby wystrój był przytulny, a panująca w nim atmosfera sprzyjała zarówno Twojej pracy, jak i tej, która czeka tutaj na Twoich pacjentów. W ARTTOR przygotowaliśmy w tym celu przepiękne obrazy do gabinetu psychologicznego urozmaicające ściany wnętrza i budujące poczucie bezpieczeństwa oraz zaufanie. Oferujemy obrazy na płótnie, szkle oraz plakaty w czarnych ramach.


Wszystkie dekoracje ścienne przygotowane w tej kategorii to wysokiej jakości ozdoby podkreślające profesjonalizm Twojej działalności, ale również upiększające przestrzeń. Masz do wyboru obrazy do gabinetu psychologicznego urządzonego w rozmaitych stylach na przykład nowoczesnym, minimalistycznym, glamour, prowansalskim czy boho. Możesz zdecydować się na różne motywy. Co powiesz na muzyczne akcenty, a może wybierzesz kojące ludzką psychikę kwiaty lub uspokajające krajobrazy? Równie ciekawą propozycją pozytywnie wpływającą na zmysły są obrazy w monochromatycznej tonacji. Biel i czerń zawsze od zawsze były w modzie, a ponadto duet ten znakomicie oddziałuje na ludzką psychikę.

Liczba produktów2707
Wczytane21z21produktów

Jakie obrazy do gabinetu psychologicznego polecamy?

 

Obrazy do gabinetu psychologicznego to duża wartość wniesiona do przestrzeni, w której przyjmujesz swoich pacjentów. Polecamy obrazy na płótnie w postaci malowideł, grafik i fotografii. Drukowane na wodoodpornej tkaninie przepięknie kompozycje to nie tylko estetyczne dekoracje, ale także ozdoby łatwe do utrzymania w czystości, pełne nasyconej kolorystyki i głębi. Proponujemy również wysokiej jakości obrazy na szkle odbijające naturalne i sztuczne światło, optycznie powiększające przestrzeń oraz plakaty o nowoczesnym charakterze przedstawiające motywy idealnie wpisujące się w przestrzenie, takie jak gabinety terapeutyczne.

 

Polecamy obrazy z kwiatami - ponadczasowe, uniwersalne i doskonale pasujące do eleganckich wnętrz. Masz do wyboru polne kwiaty, luksusowo prezentujące się róże, ale także orchidee będące synonimem harmonii, równowagi i spokoju. Możesz wybrać również obraz przedstawiający wodę płynącą z bambusa - idylliczną kompozycję, która zapewnia poczucie bezpieczeństwa i wzbudza zaufanie pacjentów. A co myślisz o bukiecie radości - motylach, piórach i roślinach w kolorach tęczy? Jest to bardzo radosny akcent, który wprowadzi do gabinetu psychologicznego pozytywną energię.

 

Jaką stylistykę obrazów do gabinetu psychologicznego wybrać?

 

Wśród naszych propozycji znajdziesz wiele nowoczesnych obrazów w monochromatycznej wersji. Kolorystyka ta koi zmysły i uspokaja, a różnorodne motywy, takie jak bryły, abstrakcje kreślone czarną kreską czy biało-czarne obrazy przedstawiające ludzi upiększają wnętrze. Masz do wyboru również inne dekoracje ścienne, które doskonale wpiszą się w klasyczny wystrój wnętrza. Możesz zdecydować się na nadmorskie motywy lub wybrać uniwersalny skandynawski styl.

 

Nasza oferta to również przepiękne obrazy w stylu glamour, boho lub orientalnym przedstawiające naturalne materiały, takie jak skórę, bambus czy wiklinę. Możesz zdecydować się na dalekie wędrówki w słońcu oraz wycieczki do ciepłych krajów. Kolejną ciekawą propozycją są chińskie znaki oraz orientalne krajobrazy. Obrazy do gabinetu psychologicznego w tej odsłonie wprowadzą Ciebie i Twoich pacjentów w klimat Azji. Nie bez znaczenia dla dobrego samopoczucia są również ciepłe i wyraziste kolory. Z kolei w przypadku dekoracji na szkle - efektowna gra światła na szklanej powierzchni.

 

Dlaczego warto wybrać obrazy do gabinetu psychologicznego w sklepie ARTTOR?

 

Jeśli poszukujesz wyjątkowego obrazu do gabinetu psychologicznego, oferta naszych dekoracji na pewno spełni Twoje oczekiwania. Możesz wybrać obraz na płótnie drukowany na wysokiej jakości tkaninie o gramaturze 240g/m2 lub zdecydować się na przepiękną kompozycję przygotowaną na szkle. Są to prawdziwe dzieła sztuki dostępne w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach. Wszystkie obrazy na płótnie ARTTOR zostały pokryte laminatem, który zabezpiecza wydruk, nasyca i chroni kolory przed czynnikami zewnętrznymi. To także wspaniałe rozwiązanie, dzięki któremu możesz czyścić powierzchnię obrazów bez obaw o smugi, zacieki czy odciski palców.

 

Równie łatwe do utrzymania w czystości są obrazy na szkle. Ich dodatkową zaletą jest to, że są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Zostały bowiem wykonane na szkle hartowanym o grubości 4mm. Ich krawędzie mają specjalny szlif, co czyni z tych dekoracji wyjątkowo estetycznie wykonane ozdoby, które można dotykać bez obaw o skaleczenie.

pixel