Obrazy do gabinetu

Do gabinetu warto wybrać wyjątkowe i eleganckie dekoracje, które podkreślą wizerunek firmy, ale także zadbają o motywację do pracy i dobre samopoczucie. Obrazy do gabinetu, które przygotowaliśmy w tej kategorii to wysokiej jakości ozdoby ścienne produkowane przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i wysokogatunkowych materiałów. Drukowane na płótnie lub szkle obrazy to przede wszystkim gwarancja przepięknych kolorów i wyrazistości.


Nasza oferta to obrazy o różnorodnych motywach przeznaczone do wnętrz urządzonych w różnych nurtach wnętrzarskich. To klasyczne pejzaże, martwa natura i nietuzinkowe abstrakcje. To także motoryzacja, postacie i wielkie miasta. W tym dziale przygotowaliśmy obrazy do gabinetu o dużych i małych wymiarach. Możesz zdecydować się na jeden obraz o dużej powierzchni lub kilka małych obrazków i stworzyć z nich wyjątkową kolekcję do swojego biura.

Liczba produktów2696
Wczytane21z21produktów

Jakie obrazy do gabinetu oferujemy w ARTTOR?

 

Biuro to przestrzeń, którą należy urządzić ze smakiem i tak, aby była funkcjonalna. Odpowiednie, ergonomiczne i nowoczesne meble to podstawa. Niemniej jednak w gabinecie warto zastosować dodatki podkreślające charakter pomieszczenia i profesjonalizm Twojej działalności. Doskonale sprawdzą się zatem minimalistyczne obrazy i nowoczesne motywy, ale także rozbudzające kreatywność grafiki, pejzaże, krajobrazy czy wreszcie inspirujące postacie. Co myślisz o obrazie przedstawiającym mężczyznę, który wtacza głaz na szczyt, astronautę mierzącego się ze wszechświatem, czy parę zakochanych w Londynie?

 

Do biura możesz wybrać obraz w żywych kolorach - zieleń i motyw tropików, błękit i niebo lub zdecydować się na monochromatyczne dekoracje. Biel i czerń to synonim klasy i elegancji oraz ładu i porządku - duet idealny do gabinetu. Masz także do wyboru styl vintage - stare samochody i motocykle lub prowansalski nurt, w przypadku którego możesz wprowadzić do gabinetu obrazy z motywem roślinnym lub kwiatowym.

 

Jakie obrazy do gabinetu proponują eksperci ARTTOR?

 

W ofercie ARTTOR masz do wyboru obrazy na płótnie i szklane obrazy w pełni bezpieczne w użytkowaniu. Różnorodne motywy bez wątpienia ułatwią Ci znalezienie odpowiedniej tematyki do swojego biura. Do gabinetu proponujemy obrazy o nasyconych kolorach, które nadadzą mu profesjonalny charakter, ale także ozdoby ścienne w pastelowych tonacjach, czy wreszcie monochromatyczne kompozycje. Abstrakcje przedstawiające porządek i chaos, cztery ptaki, których pozycje odzwierciedlają cztery proste kroki ku wzbiciu się w górę, a może delikatna czarna linia kreśląca sylwetkę kobiety? Obrazy do gabinetu dostępne w sklepie ARTTOR to szeroki wybór niebanalnych motywów.

 

Możesz także zdecydować się na obrazy, których temat nawiązuje do młodości, swobody i natury lub zgrany duet bieli z czernią w przypadku drogi mlecznej. Polecamy również oryginalne kompozycje w stylu retro, gdzie dominują kolory, takie jak złoty, czarny i szary w kompozycjach składających się z kształtów dających oczom wytchnienie. Na uwagę zasługują też obrazy do gabinetu o bardzo spokojnym charakterze utrzymane w beżowym odcieniu na przykład wspomnienie mórz południowych czy wreszcie abstrakcja przedstawiająca parę zakochanych, którzy z prochu powstało, by kochać.

 

Co wyróżnia obrazy do gabinetu dostępne w sklepie ARTTOR?

 

Oferujemy obrazy do gabinetu na płótnie, którym jest wysokiej jakości wodoodporna tkanina o gramaturze 240g/m2. Do wydruku stosujemy ekologiczne, bezwonne tusze dające gwarancję głębokiego koloru. Ponadto wykorzystujemy nowoczesne technologie wydruku, dzięki czemu finalnie obrazy na płótnie prezentują się jak prawdziwe malowidła. Widoczna struktura płótna podkreśla profesjonalny charakter dekoracji, a unikatowy efekt satynowo-błyszczącej powierzchni to pewność doskonałego wyglądu przez wiele lat. Każdy wydruk pokrywamy bowiem specjalistycznym laminatem, którego zadaniem jest podkreślenie walorów wizualnych obrazów, ale także zabezpieczenie ich przed czynnikami zewnętrznymi.


Oferujemy również obrazy na szkle - modele produkowane z wysokiej jakości szkła hartowanego odpornego na uszkodzenia. Ich krawędzie mają specjalny szlif, dzięki któremu są gładkie i estetyczne. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tuszy otrzymuje się głębokie nasycenie barw, a w połączeniu ze szkłem zyskuje efekt 3d. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów. W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji!

pixel