Obrazy butelkowa zieleń

Obrazy w kolorze butelkowej zieleni to jeden z najgorętszych trendów w urządzaniu wnętrz. Ten kolor to prawdziwy hit ostatnich sezonów, a obrazy z jego użyciem są fantastycznym sposobem na to, aby wyeksponować inne dodatki w tej tonacji.

Barwa ta ma jeszcze jedną zaletę, o której możesz nie wiedzieć – naukowcy dowiedli, że wpatrywanie się w zieleń nie tylko w naturze, ale także na obrazach uspokaja i sprzyja odpoczynkowi. Dlatego też wybierz obraz, w którym zieleń butelkowa będzie grała pierwsze skrzypce, i zrelaksuj się po długim dniu w pracy.

Liczba produktów1048
Wczytane21z21produktów

Ściany, tapicerki, obrazy ? butelkowa zieleń podbija wnętrza!

 

Butelkowa zieleń to kolor, który wiele osób pokochało we wnętrzach. Nic w tym dziwnego, ponieważ za pomocą tej barwy można stworzyć piękne, klasyczne aranżacje. Doskonale komponuje się ona z ciepłymi beżami i jasnymi kremami, tworząc niepowtarzalny klimat. Jest to bardzo częste połączenie stosowane w salonach, zwłaszcza że do łask powróciły także ściany w ciemnych kolorach. Można je nieco ożywić obrazami w kolorze butelkowej zieleni. Jeśli dodasz do tego delikatne złote akcenty, to efekt będzie wprost zachwycający.

Wieszając na ścianie tego typu obraz, butelkowa zieleń tapicerki lub zasłon będzie jeszcze lepiej wyeksponowana. Całość aranżacji stanie się spójna, a wnętrze będzie zapraszać do odpoczynku. Właśnie z tego powodu jest to zestawienie kolorystyczne, które bardzo często wykorzystywane jest w salonach, w szczególności w ich części wypoczynkowej.

 

Jakie motywy królują na obrazach na ścianę w kolorach butelkowej zieleni?

 

Obraz, na którym butelkowa zieleń jest dominująca, może przedstawiać najróżniejsze motywy, między innymi liście. Bardzo popularne i zarazem piękne są dekoracje ścienne przedstawiające tropikalne rośliny w dużym zbliżeniu. Unerwienie liści daje poczucie spokoju i pokazuje, jak potężna i skomplikowana jest natura.

Innym popularnym motywem są pejzaże oraz krajobrazy leśne. Przestawienie takiej scenerii w butelkowej zieleni ma niezwykle relaksujący wpływ. Tego typu obrazy doskonale sprawdzą się w miejscach, które naturalnie otoczone są przyrodą ? na przykład w domach położonych w okolicach lasu, ale nie tylko.

Obrazy z butelkową zielenią nie muszą przedstawiać elementów materialnych i związanych z naturą. Wśród naszych propozycji można znaleźć abstrakcje. Tego rodzaju obrazy z figurami geometrycznymi znakomicie nadają się zarówno do wnętrz klasycznych, jak i do tych urządzonych w stylu glamour czy nowoczesnym. Dyskretne złote akcenty mogą wydobyć z butelkowej zieleni głębię i ukazać w pełni potencjał tego fantastycznego koloru.

 

Na jakiej ścianie powiesić obrazy w butelkowej zieleni?

 

Obrazy w butelkowej zieleni można wyeksponować na kilka sposobów. Dwa najpopularniejsze zakładają aranżację monochromatyczną lub kontrastową. W pierwszym przypadku ściana, na której zostanie zawieszony obraz, powinna mieć odcień zgaszonej zieleni ? niekoniecznie butelkowej, bo równie wspaniale tego typu egzemplarze prezentują się na powierzchniach w kolorze ciemnej oliwki. Odpowiednią ekspozycję obrazu można zapewnić także za pomocą ramy, która w tym wypadku powinna być kontrastowa i komponująca się z innymi elementami. Doskonale sprawdzą się tu wszelkie odcienie złota lub beżu. Kremowe odcienie co do zasady świetnie współgrają z butelkową zielenią, dlatego jeśli chcesz ożywić wnętrze z beżową kanapą ? warto dodać elementy dekoracyjne w kolorze butelkowej zieleni, z pięknym obrazem na ścianie na czele.

Jeżeli zdecydujesz się na kontrast, beż może znaleźć się na ścianie. Obrazy bardzo ciekawie prezentują się na ścianach z delikatną błyszczącą poświatą.

Opcją dla odważnych osób jest powieszenie obrazu na ścianie we wzór. Piękne tapety podkreślone dobrze dobranymi obrazami pozwalają stworzyć wnętrza w stylu glamour lub klasycznym. Taka ściana może być ozdobą całego pomieszczenia. W takiej aranżacji warto zachować umiar ? jeśli więc stawiasz na tak mocny akcent dekoratorski, to pozostałe meble i dodatki powinny być utrzymane w łagodnej tonacji, bez wielu ozdobników.

 

Butelkowa zieleń ? obraz w tym zachwycającym kolorze znajdziesz w ARTTOR


W ARTTOR znajdziesz obrazy w kolorze butelkowej zieleni w wielu odsłonach. Proponujemy zarówno obrazy na płótnie, jak i na szkle. Nasze propozycje są różnorodne także pod względem motywów i rozmiarów ? każdą propozycję możemy przygotować dla Ciebie w różnych wielkościach, również w formie obrazu dzielonego. Zapraszamy na zakupy!

pixel