Obrazy do toalety

Toaleta jest na tyle niewielkim pomieszczeniem, że rzadko stosuje się tam dekoracje. Warto to jednak zmienić i urozmaicić nieco aranżację przestrzeni. Możesz zdecydować się zastosowanie obrazu w toalecie. W ARTTOR przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo propozycji dekoracji ściennych. Znajdziesz wśród nich idealny motyw obrazu do toalety niezależnie od tego, czy lubisz popularny styl skandynawski, czy podoba Ci się retro wystrój. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Liczba produktów2707

Obrazy do toalety - jaki motyw wybrać?

 

Obraz w toalecie powinien pasować do aranżacji. Jeśli przestrzeń ma być nowoczesna, urządzona w czerni i bieli, możesz zdecydować się na abstrakcyjny wzór. Delikatna kolorystyka, na przykład pastelowa i nietuzinkowy wzór urozmaicą wystrój pomieszczenia.

 

Idealne obrazy do toalety to również te, które przedstawiają krajobraz. Może być to morze, wodospad czy las. Taki obraz w toalecie jest dość uniwersalnym rozwiązaniem. Będzie dobrze prezentował się w aranżacji, w której rządzi biel, ale wkomponujesz go też w przestrzeń wypełnioną płytkami imitującymi drewno.

 

Jeśli zależy Ci na tym, żeby przestrzeń pozostała minimalistyczna, zdecyduj się na czarno-biały obraz. Toaleta urządzona w maksymalnie dwóch kolorach będzie dobrze prezentować się ozdobiona monochromatyczną dekoracją ścienną. Jeśli w Twojej toalecie króluje industrialny styl, również możesz zastosować czarno-biały obraz do ubikacji.

 

Obraz w toalecie - gdzie umieścić?

 

Niewielka przestrzeń do dyspozycji sprawia, że trzeba dobrze zastanowić się, gdzie zawiesić obraz w toalecie. Tak naprawdę nie ma wiele miejsc do wyboru. Jednym z rozwiązań jest wykorzystanie ściany naprzeciwko umywalki z lustrem. Dzięki takiemu rozwiązaniu obraz będzie się odbijał w tafli.

 

Jeśli masz toaletę z zabudowanym stelażem, a zabudowa ta tworzy niejako półkę, to możesz właśnie na niej umieścić obraz. Nie musi być on przecież zawieszony na ścianie. Dobrym rozwiązaniem będzie zastosowanie w tym miejscu, na przykład abstrakcyjnego plakatu. W ARTTOR znajdziesz takie dekoracje ścienne w ramkach. Plakaty są drukowane na matowym papierze, odpornym na starzenie, a do nadruku wykorzystywany jest bezwonny tusz o głębokim nasyceniu barw.

 

Obrazy do toalety - dowiedz się więcej o ich zaletach

 

Kiedy wybierasz do toalety obraz, zwróć uwagę nie tylko na jego wygląd, lecz także jakość. W ARTTOR wykorzystujemy wytrzymałą, wodoodporną tkaninę. Do wydruku stosujemy natomiast trwałe, bezwonne tusze, które są ekologiczne i w pełni bezpieczne dla zdrowia. Cechują się głębokim nasyceniem barw. Struktura płótna pozostaje widoczna.

 

Obrazy do toalety są również zabezpieczone warstwą laminatu, która zapewnia satynowo-błyszczący efekt. Specjalistyczna ochrona sprawia, że dekoracja ścienna przez wiele lat zachowuje estetyczny wygląd. Dzięki laminatowi obraz w toalecie jest zabezpieczony przed blaknięciem. Obraz może być dotykany, czyszczony a na jego powierzchni nie powstaną nieestetyczne ślady, na przykład odciski palców. W ARTTOR zadrukowujemy boki obrazu, dzięki czemu prezentuje się on niezwykle estetycznie.

 

Obraz do ubikacji - co jeszcze warto o nim wiedzieć?

 

W ARTTOR dbamy o jakość nie tylko samego wydruku, lecz także konstrukcji obrazu do toalety. Wykorzystujemy ramy wykonane ze stabilnego blejtramu. Jeśli zdecydujesz się na obraz o większym rozmiarze, zastosujemy specjalne wzmocnienia poprzeczne, dzięki którym masz pewność, że zewnętrzne listwy ramy nie ulegną odkształceniu. Ramy są maszynowo łączone, precyzyjnie docięte na wymiar oraz dokładnie oszlifowane. Łączymy je z płótnem w taki sposób, że tworzą zintegrowaną całość. Oprócz precyzji maszyn i innowacyjnej technologii korzystamy z doświadczenia pracowników, co daje doskonałe efekty.

 

Nasze obrazy są od razu gotowe do zawieszenia. Do ramy zamocowana jest zawieszka. W zestawie natomiast otrzymasz akcesoria montażowe, czyli śrubę i kołek.


Obrazy do toalety są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach. Możesz wybrać pionowe lub poziome dekoracje ścienne. Nie brakuje również ciekawego rozwiązania w postaci jednego obrazu podzielonego na trzy części, które mogą mieć taki sam rozmiar lub inny. Tak ogromna różnorodność sprawia, że z łatwością znajdziesz wariant dopasowany do pomieszczenia. Oferujemy też obrazy na szkle, które są wykonane z grubego materiału i starannie oszlifowane, dzięki czemu bezpieczne. Takie dekoracje również są dostępne w różnorodnych wariantach wzorów, kolorów i rozmiarów.

pixel