Obrazy do nowoczesnych wnętrz

Styl nowoczesny to prostota, przejrzystość i brak zbędnych dekoracji. W pomieszczeniach utrzymanych w tym nurcie goszczą minimalistyczne dekoracje na przykład obrazy do nowoczesnych wnętrz, które oferujemy w tej kategorii. Przygotowaliśmy je z myślą o osobach, które cenią wysoką jakość dodatków w swoich przestrzeniach, ale także amatorach niebanalnych dekoracji, które oczarowują właścicieli pomieszczeń i zwracają uwagę gości.


Oferta sklepu internetowego ARTTOR to obrazy przygotowane w kilku wersjach do wyboru. Mowa tu o modelach na płótnie lub szkle, ale także nowoczesnych plakatach, których motywy doskonale wpisują się w minimalistyczny charakter wnętrz. Abstrakcyjne wzornictwo, geometryczne figury, ale także postacie w biało-czarnej kolorystyce. Nowoczesne obrazy dostępne w naszej ofercie to szeroki wybór inspiracji, z których możesz skorzystać. Postaw na przepiękne ozdoby ścian, za których pomocą wnętrzom można nadać zupełnie nowy charakter, mimo że kolor ścian i meble pozostaną te same.

Format
Wyczyść
Liczba produktów16479
Wczytane21z21produktów

Jakie obrazy do nowoczesnych wnętrz oferujemy?

 

Przygotowaliśmy szeroką ofertę nowoczesnych obrazów, które mogą zagościć nie tylko w salonie. Stanowią one idealny pomysł do pokoju młodzieżowego, kuchni, jadalni czy sypialni. Dużą część propozycji w tym dziale stanowią biało-czarne dzieła, które doskonale odnajdą się we współczesnych aranżacjach. Monochromatyczne kolekcje są znakomitym uzupełnieniem nowoczesnych wnętrz. Mowa tu zarówno o przepięknych obrazach przedstawiających postacie, ale także biało-czarnych grafikach czy wreszcie geometrycznych kompozycjach doskonale prezentujących się w przestronnych wnętrzach.

 

Nasza oferta to również obrazy pełne romantyzmu, ale także nowoczesności, czy nawet wpisujące się w awangardowy nurt. Oprócz bieli i czerni do wyboru jest szeroka gama kolorystyczna oraz rozmaite motywy nigdy niewychodzące z mody. Portrety, zwierzęta, natura i abstrakcje, na których można zawiesić wzrok i oderwać się od rzeczywistości - obrazy w nowoczesnych wnętrzach z uwagi na swój reprezentacyjny charakter mogą pełnić funkcje centralnych dekoracji, a nawet głównych elementów wyposażenia, zwiększając wartość wizualną przestrzeni.

 

Obrazy w nowoczesnych wnętrzach - co wyróżnia nasze propozycje?

 

Proponujemy modne obrazy, które nadają wnętrzom oryginalny charakter. Przygotowaliśmy zarówno modele na płótnie, jak i szkle. Obydwie wersje doskonale wpisują się w nowoczesne wnętrza. Obrazy te łączą w sobie wysoką jakość wykonania i estetyczny wygląd. Z uwagi na zastosowane materiały są także trwałymi dekoracjami. Obrazy na płótnie są wodoodporne, dlatego można zastosować je nawet w kuchni. Z kolei wersje szklane w nowoczesnej odsłonie świetnie sprawdzą się w przypadku nowoczesnych przestrzeni łazienkowych, ale nie tylko. Mają powierzchnię, z której łatwo jest usunąć wszelkie zanieczyszczenia. Ponadto szkło to materiał, który odbija światło zarówno sztuczne, jak i naturalne, dlatego obrazy szklane mają jeszcze jedną istotną zaletę - optycznie powiększają przestrzeń.

 

Również nowoczesne obrazy na płótnie są łatwe do utrzymania w czystości. Ich powierzchnie zostały pokryte specjalnym laminatem podkreślającym wyrazistość barw i ułatwiającym czyszczenie. Są one także idealnym pomysłem na to, aby udekorować ścianę z łóżkiem w sypialni. Możesz zdecydować się na błękitną kolorystykę kojącą zmysły i doskonale wpisującą się we współczesne wystroje. W sypialni dobrze zaprezentuje się obraz utrzymany w fioletowej tonacji. Kolor ten łagodzi stres i ułatwia zasypianie. Ponadto pozytywnie wpływa na nastrój i emocje. Jednak nowoczesna gama kolorów to zdecydowanie więcej barw niż te tutaj zaproponowane. Dzięki szerokiej ofercie obrazów w naszym sklepie i możliwości wyszukania potrzebnego modelu przy pomocy filtra - kolorystyka z łatwością znajdziesz odpowiedni obraz do swojego wnętrza.

 

Malowidło, grafika lub zdjęcie. Obrazy w nowoczesnych wnętrzach w kilku wersjach do wyboru


W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości obrazy do nowoczesnych wnętrz. Pamiętaj, że masz możliwość wyboru spośród trzech wersji, którymi są - malowidło, grafika lub zdjęcie. Jak zapewne się domyślasz, malowidło to imitacja obrazu namalowanego na płótnie, a grafiką można określić obrazy o wyjątkowej kolorystyce, współczesne i przyciągające wzrok wyrazistością i głębią kolorów. Nasza oferta to również obrazy o charakterze zdjęcia - realistyczne, przepiękne dekoracje pasujące do pomieszczeń niezależnie od rodzaju wnętrza i wystroju.

pixel