Obrazy do korytarza

Korytarz jest wąska przestrzeń, w której trudno o miejsce na dekoracje. Nie musisz z nich jednak rezygnować! Wystarczy, że zdecydujesz się na wykorzystanie dekoracji ściennej. W ARTTOR przygotowaliśmy dla Ciebie obrazy do korytarza. Spośród wielu propozycji wybierzesz taką, która sprawdzi się zarówno do nowoczesnego, jak i retro wnętrza. Znajdziesz również idealny obraz na korytarz urządzony w skandynawskim czy industrialnym stylu. Wybieraj spośród niebanalnych dekoracji ściennych!

Liczba produktów2707
Wczytane21z21produktów

Obrazy do korytarza - jaki wzór wybrać?

 

Kiedy wybierasz obraz na korytarz, zwróć uwagę na to, żeby pasował do aranżacji całego mieszkania. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu minimalistycznego efektu, nie musisz zupełnie rezygnować z elementów dekoracyjnych. Doskonale sprawdzą się bowiem czarno-białe obrazy do korytarza. Podkreślą minimalistyczny charakter aranżacji, a jednocześnie sprawią, że będzie ona ciekawsza.

 

Potrzebny Ci elegancki obraz na korytarz? Możesz zdecydować się na motyw kwiatów? Różowe będą doskonale prezentowały się zarówno na tle jasnej, jak i ciemnej ścianie. Możesz zawiesić obraz z różowymi kwiatami, jeśli planujesz urządzić korytarz w stylu glamour.

 

W naszym asortymencie znajdziesz też nowoczesne obrazy na korytarz. To między innymi abstrakcyjne dekoracje ścienne z delikatnym, ale nietuzinkowym motywem. Zawsze dobrym rozwiązaniem jest obraz, który przedstawia piękny widok, na przykład wodospad lub las. Krajobrazy pasują zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Wiele zależy od tego, na jaką kolorystykę się zdecydujesz.

 

Przy pomocy obrazu na ścianę na korytarz możesz też podkreślić swoje zainteresowania. Jeśli lubisz podróżować, zdecyduj się na grafikę przedstawiającą Twoje ulubione miasto. Nie brakuje również obrazów z podobizną zwierząt, na przykład koni - to również ponadczasowy motyw.

 

Obraz na korytarz - jak wkomponować we wnętrze?

 

Możesz zdecydować się na jeden obraz na korytarz. W tym przypadku lepiej sprawdzi się duża grafika, najlepiej prostokątna. Dobrym pomysłem jest też zaaranżowanie całej ściany przy pomocy obrazów. Korytarz będzie prezentował się dzięki temu niezwykle efektownie. Ważne, żeby dobrać pewien klucz. Możesz zdecydować się na obrazy, które wyróżniają się podobną tematyką, ale innym wzorem, na przykład przedstawiające różne zwierzęta. Dobrym pomysłem jest też zastosowanie czarno-białych, abstrakcyjnych obrazów na korytarz.

 

W naszym asortymencie znajdziesz również abstrakcyjne plakaty. One też są idealnym rozwiązaniem do urozmaicenia wystroju korytarza. Szczególnie dobrze zaprezentują się w nowoczesnej i industrialnej aranżacji. Plakaty dobrze wyglądają w zestawach po trzy sztuki. Wystarczy, że wybierzesz produkty w takim samym rozmiarze, zawiesisz je na takiej samej wysokości, w równych odległościach, a stworzysz ciekawy tryptyk.

 

Obrazy na ścianę na korytarz - poznaj ich zalety

 

Kiedy wybierasz do korytarza obraz, weź pod uwagę nie tylko jego wzór czy kolor, lecz także jakość. W ARTTOR tworzymy dekoracje ścienne na solidnej, wodoodpornej tkaninie. Do wydruku wykorzystujemy natomiast bezwonny, bezpieczny dla zdrowia tusz, który jest ekologiczny. Tusze zapewniają mocne natężenie kolorów, a technika druku sprawia, że struktura płótna pozostaje widoczna.

 

Obrazy na ścianę na korytarz są zabezpieczone warstwą laminatu. Dzięki temu charakteryzują się odpornością na szkodliwe działanie promieni słonecznych i na odbarwienia. Przez wiele lat zachowają więc estetyczny wygląd. Powierzchnia obrazu może być dotykana - nie pozostaną na niej widoczne odciski palców. Pamiętaj, że obrazy w korytarzu mają zadrukowane boki, dlatego efekt jest niezwykle estetyczny.

 

Obraz do korytarza - co jeszcze warto o nim wiedzieć?

 

Nasze obrazy są drukowane wysokiej jakości tuszem, ale dbamy również o solidną konstrukcję ramy. Jest ona wykonana z wytrzymałego blejtramu. Co ważne, jeśli wybierzesz obraz do korytarza mający duży rozmiar, to zastosujemy w specjalne wzmocnienia poprzeczne, które gwarantują brak problemów z odkształcaniem się zewnętrznej listwy.

 

Nasze obrazy od razu możesz zawiesić w korytarzu. Mają bowiem zamocowaną do ramy zawieszkę. W komplecie otrzymasz różne akcesoria, które usprawnią montaż.

W naszej ofercie dostępne są również obrazy na szkle. Je też możesz zastosować w korytarzu. Charakteryzują się wytrzymałością, a ich krawędzie są wyszlifowane w taki sposób, żeby były bezpieczne.

pixel