OPINIE

Opinie są dla nas bardzo ważne z paru powodów:

 • Chcielibyśmy, abyś wiedział, że zależy Nam na Twojej opinii, gdyż tylko dzięki takim informacjom możemy podnosić jakość naszych produktów, a co za tym idzie wyposażać Kupujących w najlepsze doświadczenia.
 • Twoja opinia wpływa również na wiarygodność niniejszego sklepu oraz polecanie Nas dla innych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie docierało w najkrótszym możliwym czasie, spełniało wyśrubowane normy jakościowe, a także były zgodne z tym co widział Klient na ekranie monitora.
 • Cenimy sobie również konstruktywną krytykę, dlatego też prosimy o wcześniejszy kontakt, abyśmy mogli naprawić błąd lub problem.
 • Sprawdź nasze opinie na:

  GOOGLE

  Opinie Google to nic innego jak recenzje konsumentów publikowane w wizytówce Google na temat proponowanych przez firmę produktów. Oceny są wystawiane przez zweryfikowane konta.

  OPINEO

  Misja Opineo.pl brzmi:
  "Propagować bezpieczne zakupy przez Internet poprzez wzajemną wymianę opinii i doświadczeń"

  ZAUFANE

  Zaufane.pl to nowa jakość marketingu opinii w Polsce! Unikalne metody i zaawansowana strategia pozyskiwania recenzji oraz status oficjalnego Partnera Google ds. opinii.

  TRUSTED SHOPS

  Bezpieczne zakupy dzięki znanemu w całej Europie znakowi jakości Trusted Shops. Znak jakości, opinie klientów i ochrona kupującego Trusted Shops należą do rozwiązań cieszących się w Europie największym zaufaniem.

  CENEO

  Ceneo.pl jest jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce, skupiający wiele tysięcy sklepów internetowych. Codziennie ułatwia użytkownikom znalezienie najbardziej korzystnych oferty sklepowych.

  pixel