Nowoczesne obrazy na szkle do salonu

Nowoczesne obrazy szklane do salonu pozwolą Ci urozmaicić aranżację. Są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych i motywach, co umożliwia dopasowanie ich do kolorystyki zastosowanej w pomieszczeniu. Możesz dopełnić aranżację lub zdecydować się na ciekawe przełamanie. W ARTTOR znajdziesz produkty, które perfekcyjnie pasują do nowoczesnych wnętrz. Wybieraj spośród szklanych obrazów przedstawiających abstrakcję, niebo czy roślinność. Sprawdź, jakie warianty dekoracji na szkle dla Ciebie przygotowaliśmy!

Format
Wyczyść
Liczba produktów10090
Wczytane21z21produktów

Styl nowoczesny - czym się wyróżnia?

 

W stylu nowoczesnym meble są designerskie, ale jednocześnie mają prostą formę. Liczba elementów wyposażenia i dodatków jest ograniczona, co jednak nie znaczy, że zupełnie ich brakuje. We wnętrzach pojawiają się różne materiały - nierdzewna stal, szkło, beton czy wełna. W stylu nowoczesnym szczególnie ważna jest funkcjonalność, przestronność, duża ilość światła. Paleta barw jest ograniczona - raczej nie ma tu miejsca na krzykliwe kolory. Przeważają natomiast te spokojne, na przykład beż i szarość. Pojawiają się też dopełniające barwy, jednak nie powinno być ich zbyt wiele. Jak widzisz, w nowoczesnych wnętrzach ważny jest umiar. Mimo to kilka dekoracji jest mile widzianych, a szczególnie dobrze sprawdzą się obrazy na szkle do salonu.

 

Nowoczesne obrazy do salonu na szkle - jakie wybrać?

 

Podczas szukania nowoczesnego obrazu na szkle do salonu, zwróć uwagę na jego rozmiar. Możesz zdecydować się na jeden większy, który wyeksponujesz nad kanapą. Dobrze sprawdzi się też kompozycja z trzech mniejszych obrazów, które są powiązane tematycznie. Zawieszone obok siebie stworzą modny tryptyk.

Podczas szukania nowoczesnego obrazu na szkle, weź też pod uwagę możliwość pokazania przy jego pomocy własnych zainteresowań. Warto to zrobić, ponieważ salon jest pomieszczeniem reprezentacyjnym. To właśnie tam będziesz przyjmować gości, więc warto wprowadzić do aranżacji nieco indywidualnego charakteru.

 

Nowoczesne obrazy na szkle - na które wzory zwrócić uwagę?

 

Do nowoczesnej aranżacji salonu pasują czarno-białe obrazy, które dobrze zaprezentują się na tle jasnej ściany. Możesz zdecydować się na abstrakcyjny wzór. Taki, który będzie subtelny - sprawdzą się linie układające się we wzór twarzy. Aranżację możesz również nieco ocieplić. Wystarczy, że zdecydujesz się na obraz z kwiatami. Wybierz taki, na którym przeważają maksymalnie dwa czy trzy kolory. Dzięki temu nie zaburzysz nowoczesnego efektu.Niektórzy łączą w pomieszczeniach dwa style. Z nowoczesnym świetnie komponuje się zarówno industrialny, jak i boho. Dzięki temu możesz zdecydować się też na surowy, minimalistyczny wzór lub wybrać obraz na szkle z motywem liści.

 

Poznaj więcej zalet nowoczesnych obrazów na szkle do salonu

 

Do wykonania obrazów wykorzystujemy szkło o grubości 4 mm, które jest odporne na zniszczenia. Charakteryzuje się idealnie transparentną powierzchnią, dlatego każdy kolor jest doskonale widoczny. Krawędzie obrazu są zawsze precyzyjnie wyszlifowane, żeby produkt był w pełni bezpieczny. Dekoracje ścienne są wykonywane z wykorzystaniem cyfrowego nadruku, dzięki czemu efekt jest długotrwały. Możesz przez lata cieszyć się świetnym wyglądem nowoczesnego obrazu na szkle, który dodatkowo jest łatwy do utrzymania w czystości.

Dekorację ścienną możesz od razu wykorzystać na ścianie. Nasze obrazy na szkle są wyposażone w metalową zawieszkę, która zapewnia łatwy i solidny montaż. W zestawie znajdziesz również piankowe dystanse. Dzięki nim obraz jest w równej odległości od ściany. Piankowe dystanse mają też funkcję zabezpieczającą i stabilizującą. W ARTTOR znajdziesz również inne dekoracje ścienne. Są to między innymi plakaty, na przykład w stylu boho, industrialnym czy glamour. Oferujemy obrazy na płótnie - wybieraj spośród marynistycznych, vintage czy pastelowych wzorów, które pozwolą Ci urozmaicić aranżację różnych pomieszczeń.

pixel