Nowoczesne obrazy na płótnie do salonu

nowoczesne obrazy na płótnie do salonu

Liczba produktów2707
Wczytane21z21produktów

Nowoczesny obraz na płótnie do salonu - jaki wybrać?

 

Wśród nowoczesnych obrazów na płótnie do salonu znajdziesz czarno-białe modele. Monochromatyczne grafiki świetnie sprawdzą się, jeśli chcesz zachować minimalistyczny styl we wnętrzu. Możesz również wprowadzić nieco koloru do aranżacji pomieszczenia. Wystarczy, że zdecydujesz się na abstrakcyjny obraz, który przedstawia barwne plamy. Do nowoczesnych wnętrz pasują również grafiki z motywem natury. Zielone liście czy kompozycja przywodząca na myśl rozgwieżdżone niebo doskonale zaprezentują się we wnętrzu zaaranżowanym w nowoczesny sposób. Dekoracja ścienna w salonie może być też powiązana z Twoimi zainteresowaniami. Uwielbiasz podróże lub zwierzęta? Pokaż to, wybierając odpowiedni nowoczesny obraz na płótnie do salonu.

 

Gdzie zawiesić nowoczesny obraz na płótnie w salonie?

 

Obraz w dużym formacie możesz zawiesić nad kanapą. W tym miejscu szczególnie sprawdzi się prostokątna dekoracja. Możesz również wykorzystać trzy mniejsze, pionowo ustawione obrazy, z których stworzysz tak zwany tryptyk. To obrazy, które są zbliżone tematycznie, ale przedstawiają co innego. Możesz połączyć trzy pastelowe obrazy z abstrakcyjnym motywem lub zdecydować się na czarno-białe wzory. Zwróć też uwagę na możliwość stworzenia kompozycji z kilku obrazów połączonych tematycznie, mających różne rozmiary. W ten sposób udekorujesz dużą ścianę, przy której nie stoją wysokie meble.

 

Dowiedz się więcej o zaletach nowoczesnych obrazów na płótnie do salonu


Nowoczesne obrazy na płótnie do salonu zachwycają nie tylko różnorodnością wzorów, lecz także wysoką jakością wykonania. Płótno to wysokogatunkowa tkanina, natomiast tusze są trwałe, bezwonne i ekologiczne. Charakteryzują się głębokim nasyceniem barw. Nadruk jest precyzyjny, a struktura płótna pozostaje widoczna. Powierzchnia obrazów na płótnie została zabezpieczona przy pomocy laminatu, który nadaje satynowo-błyszczące wykończenie. Dzięki ochronnej warstwie grafika jest zabezpieczona przed czynnikami zewnętrznymi. Masz pewność, że obraz zachowa intensywną kolorystykę. W razie potrzeby możesz przetrzeć obraz, a efekt odcisków palców nie wystąpi. Rama została wykonana z solidnych listew, które są odporne na odkształcenia. Obraz jest gotowy do zawieszenia dzięki produktom dołączonym do zestawu. W naszym asortymencie znajdziesz też dekoracje ścienne do innych pomieszczeń. Wybieraj spośród obrazów do kuchni lub do gabinetu.

pixel