Foto obrazy na płótnie

Szukasz niepowtarzalnych dekoracji ściennych? Zdecyduj się na zdjęcie na płótnie. Dzięki temu produktowi ozdobisz wnętrze domu według własnego pomysłu. Możesz wykorzystać do wykonania zdjęcia na płótnie fotografię zrobioną na wakacjach lub w domu. Na takim fotoobrazie modelem może być każdy, na przykład Twój zwierzak. Dzięki obrazowi na płótnie ze zdjęcia podkreślisz indywidualny charakter aranżacji. Produkt możesz wykorzystać niezależnie od tego, jaki planujesz wystrój. Wystarczy, że dobierzesz odpowiednią kolorystykę!

Liczba produktów2707
Wczytane21z21produktów

Fotoobraz na płótnie ze zdjęcia - do jakich wnętrz pasuje?

 

Zdjęcie na płótnie możesz wykorzystać w różnych aranżacjach. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnym wystroju, szczególnie jeśli zdecydujesz się na wykorzystanie czarno-białej fotografii. Taka będzie też idealna do minimalistycznego wnętrza. Masz zdjęcie sprzed dawnych lat? W wersji czarno-białej lub sepii okaże się perfekcyjną ozdobą do pomieszczenia urządzonego w stylu retro. Zdjęcie zabytkowego samochodu czy retro aparatu fotograficznego jest idealne do industrialnej aranżacji - do loftu również warto wybrać czarno-biały wariant. Udało Ci się uchwycić na fotografii szczególnej urody kwiat? Taki obraz na płótnie ze zdjęcia wykorzystasz, żeby urozmaicić wnętrze urządzone w eleganckim stylu. Chcesz wkomponować w wystrój rodzinną fotografię? Foto na płótnie przedstawiające bliskie Ci osoby pasuje do każdego stylu aranżacyjnego.

 

Obraz ze zdjęcia na płótnie - w jakim pomieszczeniu wykorzystać?

 

Obrazy na płótnie ze zdjęcia sprawdzą się w wielu pomieszczeniach. Możesz wykonać przy ich pomocy niebanalną kompozycję, łącząc kilka zdjęć w różnych rozmiarach i wieszając je na ścianie przy schodach. Dzięki temu stworzysz niejako galerię, na przykład z rodzinnych zdjęć wykonanych na przestrzeni kilku czy kilkunastu lat. Obrazy na płótnie ze zdjęcia sprawdzą się też w salonie. Możesz tam wykorzystać, na przykład nad kanapą, jedną, dużą fotografię przedstawiającą ważne wydarzenie. Zdjęcie na płótnie pasuje też do pokoju dziecka - może przedstawiać malucha podczas zabawy.

 

Dowiedz się więcej o zaletach fotoobrazów na płótnie!

 

Fotoobrazy na płótnie są wykonywane z dbałością o każdy szczegół. Charakteryzują się nasyconymi barwami, które są odporne na wyblaknięcie. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że czerń czy granatowy zmienią swój odcień. Wykorzystujemy wysokiej jakości, wodoodporne tkaniny oraz ekologiczne, bezwonne tusze, które są bezpieczne dla zdrowia. Dzięki temu fotoobraz na płótnie może wisieć w dowolnym pomieszczeniu.

Obrazy mają wytrzymałą ramę wykonaną z listew, które charakteryzują się odpornością na odkształcenia. Większy fotoobraz na płótnie może zostać wzmocniony. To dodatkowo zabezpiecza ramę przed uszkodzeniem. Nasze obrazy pokrywamy specjalnym laminatem, co daje estetyczne wykończenie - jest ono satynowo-błyszczące. Laminat pełni nie tylko dekoracyjną, lecz także praktyczną funkcję. Warstwa zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki laminatowi możesz przecierać fotoobraz na płótnie bez obaw o pozostawienie na nim nieestetycznych śladów po palcach. Produkt jest od razu gotowy do zawieszenia dzięki przymocowanej do ramy zawieszce oraz kompletowi montażowemu.

 

Nie tylko fotoobrazy na płótnie! Poznaj naszą ofertę!


W ARTTOR znajdziesz nie tylko fotoobrazy na płótnie, lecz także plakaty. Są one zamknięte w ramce, której kolor możesz wybrać. Dzięki temu idealnie dopasujesz dekorację ścienną do aranżacji. Plakaty wyróżniają się różnorodnością - znajdziesz między innymi produkty z motywem abstrakcyjnym, sportowym czy botanicznym. W naszej ofercie dostępne są też obrazy na szkle, które charakteryzują się łatwością utrzymania w czystości i estetycznym połyskiem. Występują w wielu wariantach, dlatego pasują do różnych wnętrz - nowoczesnych, boho czy prowansalskich. Oferujemy również zegary ścienne, które wyróżniają się barwną powierzchnią.

pixel