O nas

Arttor jest jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce produkujących obrazy cyfrowe. Spełniamy najwyższe standardy wyznaczane przez producentów w branży. Nasza firma działa na rynku polskim już od 2010 roku i z biegiem lat udało nam się rozwinąć swą działalność na szerszą skalę.

Misja firmy bazuje na najwyższej wartości, jaką stanowi klient i jego potrzeby. Nowoczesne systemy zarządzania oraz wysoko wykwalifikowany personel pozwalają zapewnić najwyższą jakość oferowanych produktów. Siłą firmy jest umiejętność obserwacji otoczenia, przewidywania i adaptacji do zmieniających się trendów na rynku. Nad sukcesem firmy pracuje zawsze zgrany zespół zarówno siły sprzedażowej jak i całe zaplecze produkcyjne, magazynowe i biurowe. Nasze biura i hale produkcyjne zajmują łączną powierzchnię ponad 2000m² , a w planach mamy dalszy rozwój.

Nasza dekoracyjna pasja owocuje ciągłym poszerzaniem oferty. Aktualnie to ponad 2800 oryginalnych wzorów, każdy dostępny w 58 kształtach, które można zamówić w formie cyfrowego wydruku na płótnie. Szanujemy prawa autorskie, a wszyscy autorzy zdjęć otrzymują swoje honoraria, więc wszystko kupujesz u nas w 100% legalnie. Nowoczesna wirtualna galeria obrazówpozwala w łatwy sposób odnaleźć klientowi interesujące go kategorie tematyczne. Wszystkie oferowane przez nas artykuły produkujemy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów oraz przy użyciu atestowanych technologii, dzięki czemu obrazy firmy Arttor są bezkonkurencyjne wobec innych dostępnych na rynku i zapewniają tym samym niesamowity wygląd oraz satysfakcję przez długie lata.

Dynamiczny rozwój firmy oraz duże zainteresowanie naszą ofertą zaowocowało ekspansją zagraniczną. Propozycje współpracy docierające z zagranicy, kierują nasze działania na udostępnianie oferty na nowych europejskich rynkach. Aktualnie nasze produkty dostępne są w następujących krajach Europy : Austria , Belgia, Bułgaria, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Niemcy, Rumunia, Szwecja, Słowenia, Węgry, Włochy, Łotwa, Wielka Brytania. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Arttor nawiązał współpracę z renomowanymi salonami meblowymi, agencjami reklamowymi, studiami fotograficznymi, galeriami, grafikami, architektami i dekoratorami wnętrz oraz innymi klientami z branży dekoracyjnej. Dzisiaj nasza galeria obrazów posiada w swojej ofercie ponad 160 tysięcy produktów, które zyskały uznanie wielu partnerów biznesowych, nadal odpowiadamy na codzienne potrzeby każdego klienta indywidualnego pomagając urzeczywistnić wizję wymarzonych wnętrz.

W ciągu kilku lat naszej działalności zyskaliśmy tysiące zadowolonych klientów w Polsce i w Europie – mamy nadzieję, że Ty również zechcesz dołączyć do tego grona!

Wszystkim obecnym i przyszłym klientom dziękujemy za powierzone nam zaufanie oraz owocną współpracę.Obrazy na płótnie
Obrazy na szkle