Jak robimy nasze obrazy na płótnie

Zdobyte przez lata doświadczenie oraz dostęp do najnowszych technologii pozwalają nam oferować produkty o najwyższym standardzie wykonania.

Obrazy na zamówienie charakteryzują się indywidualnym podejściem do każdego zlecenia. W kwestii jakości nie uznajemy kompromisów - pracujemy tylko i wyłącznie na materiałach wiodących światowych producentów. Nieustannie doskonalimy proces produkcyjny, dbając o najdrobniejsze szczegóły. Obrazy na ścianę oraz inne dekoracje są naszą wizytówką, dlatego profesjonalne wykonanie gwarantuje uznanie klienta i jego satysfakcję z zakupionego produktu.

Płótno

Materiał wykorzystywany do produkcji obrazów to wysokogatunkowe wodoodporne płótno. Jest ono dedykowane do profesjonalnych ploterów umożliwiających wykonywanie ekologicznych wydruków.

Rama

Obrazy naciągane są na stabilny blejtram - ramę wykonaną z profilowanych listew. W obrazach o większych rozmiarach znajdują się poprzeczne wzmocnienia zapobiegające odkształceniu się zewnętrznych elementów ram. Krawędzie boczne są zadrukowane.

Pigmenty

Pigment nanoszony jest na płótno przy pomocy ploterów do wielkoformatowego druku cyfrowego. Precyzyjne głowice gwarantują uzyskanie wysokiej jakości druku z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów. Do pracy wykorzystujemy tylko ekologiczne i bezwonne pigmenty.

Opakowanie

Nasze obrazy nowoczesne są gotowe do powieszenia - każdy element obrazu posiada zainstalowaną zawieszkę oraz zestaw montażowy. Wszystkie części owinięte są w folię pęcherzykową chroniącą przed uszkodzeniem. Całość pakowana jest w sztywny, wielowarstwowy karton.

Jak robimy nasze obrazy na szkle

Grube szkło hartowane

Obraz wykonany jest z bezpiecznego szkła hartowanego GLASS OPTIWHITE o grubości 4mm, które w połączeniu z precyzyjną jakością wydruku pozwala nam oferować wysokiej klasy produkt. Krystalicznie przezroczyste szkło zachowuje naturalne barwy wydruku, co w konsekwencji daje efekt wysokiego połysku oraz dużą głębie nasycenia kolorów.

Certyfikowane bezpieczeństwo

Nasze obrazy produkowane są w technologii zgodnej z klasą bezpieczeństwa 2B2 według normy PN-EN 12600:2004 - gwarantuje ona wytrzymałość na uderzenia dzięki czemu obraz jest bezpieczny w użytkowaniu.

Estetyczne i trwałe wykonanie

Obraz na szkle jest gotowy do powieszenia na ścianę, wyposażony jest w zamontowaną metalową zawieszkę umożliwiającą wygodny montaż oraz piankowe dystanse gwarantujące jednakowy odstęp od ściany. Obraz posiada wyszlifowane w kształcie trapezu krawędzie - szlif trapezowy matowy.

Technologia i jakość

Produkcja obrazów na szkle odbywa się wieloetapowo. Wysokiej jakości wydruk oraz dwie warstwy zabezpieczające poddawane są procesowi termicznego połączenia ze szkłem. Wykorzystujemy w tym celu technologię pieców do laminacji szkła w środowisku próżni.


Obrazy na płótnie
Obrazy na szkle