Bezpieczne zakupy

Firma Arttor od 2010 działa na rynku krajowym oraz zagranicznym. Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie internetowym Arttor.pl były bezpieczne i gwarantowały Państwu uczciwe i szybkie przeprowadzenie transakcji.

Sklep prokonsumencki

Sklep internetowy Arttor.pl jest prowadzony legalnie i dokonując zakupu macie Państwo pewność, iż regulamin i procedura składania zamówienia jest zweryfikowana przez niezależną instytucje sprawdzającą sklepy internetowe pod względem niedozwolonych klauzl oraz zapisów.

Certyfikat Sklepu prokonsumenckiego - kliknij, żeby zobaczyć.

Rzetelna firma

Arttor s.c od 2014-03-25 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Na życzenie naszych kontrahentów i klientów udostępniamy informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych w firmie oraz uzyskanych osiągnięciach.

Opineo

To system zbierania opinii potransakcyjnych od Klientów, którzy faktycznie dokonali zakupów w naszym sklepie. Wszystkie opinie prezentowane są w największym niezależnym serwisie opiniotwórczym w kraju Opineo.pl oraz na stronach partnerskich Opineo.pl (m.in. Skapiec.pl, Nokaut.pl, Swistak.pl). Konsumenci dzięki temu otrzymują sprawdzoną i godną zaufania platformę do czerpania wiedzy na temat sklepu, firmy czy produktu.

PayPal

Paypal jest serwisem umożliwiającym Ci dokonywanie płatności, wysyłanie pieniędzy oraz otrzymywanie płatności bez konieczności ujawniania swoich danych finansowych i osobowych.

PayU

Operator płatności internetowych działający jako system, który daje możliwość dokonywania oraz otrzymywania wpłat przez Internet pomiędzy osobami posiadającymi konto e-mail. PayU daje możliwość płacenia kartą kredytową lub przelewem bankowym. Odbiorca wpłaty nie musi posiadać konta bankowego, aby móc otrzymać pieniądze przez Internet.


Obrazy na płótnie
Obrazy na szkle