Wenge - Obrazy na płótnie

Rwący strumień z drewnianym pomostem w parku przyrodniczym wenge Kwiat gerbera z kropelkami wody na płatkach wenge Zebry w stadzie stojące i odpoczywające przed dalszą podróżą wenge Wenecja widok na kanał i most złotników z barkami płynącymi po wodzie z kamienicami o zmierzchu wenge Kwiat róży otoczone poświatą wenge Kwiat oset z ostrymi kolcami z promykami światła wenge Jacht żaglowy pływający na morzu o zachodzie słońca wenge Jeździec poskramiający konia na pastwisku o zachodzie słońca wenge Kobieta i mężczyzna zakochana para stojąca na lotnisku na tle samolotu wenge Łódź żaglowa masztowiec na wodzie na tle pochmurnego nieba wenge Zakochane łabędzie pływające po wodzie w świetle księżyca wenge Abstrakcja pierścienie szklane wenge Złote statuetki egipskie szlifowana szklana kula umieszczona na szklanej podstawie wenge Mokre nagie ciało kobiety z pośladkami otulonymi czarną siatką tekstylną wenge Wenecja stare drewniane gondole przycumowane do brzegu z widokiem na bazylikę wenge Kobieta i mężczyzna spacerujący kończącą się drogą w stronę nieba z chmurami wenge Wiązanka kwiatów tulipanów wenge Słodycze czekoladowe kulki praliny wenge Architektura konstrukcja wieży Eiffla w Paryżu widziana od dołu w kolorze wenge Koń na pastwisku w naturalnym środowisku wenge

Wenge - Obrazy na płótnie

Styl Wenge w ostatnim czasie zyskał na dużej popularności. Ograniczenie kolorystyczne, jakie w nim występuje tzn. użycie koloru dominującego w dziełach cyfrowych sprawia, że oferta fotoobrazów w tej kategorii przeznaczona jest dla osób lubiących i znających się na dobrym stylu dekoratorskim. Wenge to coś więcej niż tylko sztuka cyfrowa. To tworzenie obrazów na płótnie z najwyższą precyzją wykonania.

Wenge kolorem i stylem przewodnim w obrazach cyfrowych

Prezentujemy Państwu obrazy w stylu szczególnym, jakich nie powinno zabraknąć w modnej stylizacji mieszkania, biura, restauracji. To styl łączący wiele kolorów przy zachowaniu barwy dominującej – Wenge. Dodatkowo różnorodność motywów przewodnich ujętych na płótnie daje różnorodny wybór produktów.  Praktyczne i niezwykle trwałe.

Obrazy na płótnie
Obrazy na szkle