Ludzie - Obrazy na płótnie

Tajemnicza kobieta dmuchająca płomieniami ognia otoczona ogniem wokół Naga kobieta odwrócona twarzą do okna stojąca przy fortepianie Kobieta modelka w wieczorowej sukni z czerwoną różą we włosach nad kanałem wodnym Ludzie oczekujący w sali odlotów na lotnisku z samolotem w tle. Naga kobieta o azjatyckiej urodzie leżąca na lodzie z ciałem pokrytym kryształkami lodu Motocykle policyjne na ulicy w dużym mieście w nocy w kolorach Motocykle policyjne na ulicy w dużym mieście w nocy czarny biały kolor Paintball zamaskowany człowiek w zespołowej zabawie celujący do celu w starej fabryce Karnawałowa maska wenecka ozdobiona kolorowymi piórami i ornamentami Zimowy krajobraz górski z snowbordzistą skaczącym w powietrzu na tle błękitnego nieba Mężczyzna na plaży przy teleskopie obserwujący okolice mały ślimak wygrzewający się na kamieniu Kobieta w butach na obcasach w składowisku złomu Abstrakcja kobieta z uniesioną ręką otoczona ognistymi płomieniami Kobieta aktorka w masce i stroju scenicznym podczas przedstawienia tetralnego Kobieta aktorka w masce i stroju scenicznym podczas przedstawienia tetralnego Naga kobieta z białymi skrzydłami stojąca w artystycznej pozie na tle zielonych roślin Kobieta z ciemną karnacją gryząca owoc pomarańczy Kobieta i mężczyzna spacerujący kończącą się drogą w stronę nieba z chmurami Płaskorzeźba rząd twarzy ludzkich umieszczonych w rzędzie Nagie ciało kobiety i umięśnionego mężczyzny splecione w pozie

Ludzie - Obrazy na płótnie

Te obrazy cechuje niebanalna sztuka przedstawiająca ludzi w różnych sytuacjach. Zdarzenia wesołe i smutne przeniesione na płótno w postaci nadruku cyfrowego skłaniają od zadumy wywołując swoistego rodzaju emocje. Kategoria Ludzie pokazuje liczne postaci będące w ruchu, ale też skupione na własnych spawach. Zamyślonych, tkwiących w milczeniu.

Ludzie uchwyceni na obrazach cyfrowych

Uchwycić na zdjęciu chwilę szczególną jest niezmiernie trudno. Nadruki cyfrowe prezentowane w tej kategorii przedstawiają takie chwile. Momenty ujmujące za serce. Widać na nich spontaniczność, tęsknotę ujawnioną w łzach, radość i ekspresję w ludzkich oczach. Są to obrazy na płótnie o wymownej sile przekazu. W tej kategorii łączy się ze sobą wszystkie tematy obrazów na płótnie w jedną spójną całość. 

Obrazy na płótnie
Obrazy na szkle