Abstrakcja - Obrazy na płótnie

Wybierz motyw / tematykę:


Leżak i parasol przy basenie piękny widok na wyspę na morzu w tle błękitne niebo Abstrakcja zegar budzik zamontowany na szlabanie z widokiem gór w tle. Mężczyzna na plaży przy teleskopie obserwujący okolice mały ślimak wygrzewający się na kamieniu Kobieta aktorka w masce i stroju scenicznym podczas przedstawienia tetralnego Kobieta aktorka w masce i stroju scenicznym podczas przedstawienia tetralnego Abstrakcja autobus zanurzony w morzu wśród fal na tle pochmurnego nieba Kobieta z ciemną karnacją gryząca owoc pomarańczy Zwierzęta lew odpoczywający na wysepce na morzu o zachodzie słońca Kobieta twarz pomalowane pomadką czerwone usta z białymi zębami Pionki do gry umieszczone na planszy w szarym i czerwonym kolorze Sportowy motocykl oświetlony promieniami słońca przebijającymi przez stłuczony kawałek szkła z tajemniczą maską w tle Łódź żaglowa pływająca po wodzie z latarnią morską w tle o brzasku Kobieta i mężczyzna spacerujący kończącą się drogą w stronę nieba z chmurami Widok na miasto portowe z przystanią żaglówkami łodziami spacerującymi ludźmi z budynkami w tle Stary samolot unoszący się w chmurach nocą przy blasku księżyca Abstrakcja kompozycja ułożonych srebrnych kul z jedną czerwoną kulą w tle Abstrakcja bajkowa postać walecznego smoka pokrytego łuskami na tle pajęczyny Abstrakcja bajkowa postać walecznego smoka pokrytego łuskami ze skrzydłami Płaskorzeźba rząd twarzy ludzkich umieszczonych w rzędzie Abstrakcja oko ludzkie z czerwoną źrenicą i rzęsami wkomponowane w strukturę liścia

Abstrakcja - Obrazy na płótnie

Obraz nadrukowany na płótnie w formie abstrakcji jest czymś ponadczasowym. Esy i floresy o bliżej nieokreślonym kształcie są domeną tych dzieł. Niejednoznaczna forma i kształt sprawia, że nadruki cyfrowe nadają się do zastosowania w dowolnych wnętrzach. Dzieła w kategorii Abstrakcja pozwalają na rozwój własnej wyobraźni. Każdy obraz cyfrowy może być dowolnie zinterpretowany.

Własna interpretacja abstrakcji obrazów

Kategorię tę cechuje zachwycająca niezwykłość kolorów oraz połączenie dynamicznej siły ze spokojną egzystencją. Obrazy te pozwalają na dowolną analizę dzieła. Dzięki temu jest ono postrzegane, jako sztuka współczesna podkreślająca dobry gust. Pobudzają one wyobraźnię i są tematem rozmów. Nadzwyczajne formy oraz najwyższa jakość wykonania to cechy posiadane przez ten asortyment.

Obrazy na płótnie
Obrazy na szkle