Gastronomia - Obrazy na płótnie

Zabawa karnawałowa z kobiecym butem i kieliszkiem w tle Biała filiżanka z kawą na drewnianym stole z workiem zgrzebnym i rozsypaną kawą dookoła Abstrakcja kieliszek do wina z ognistymi płomieniami wydobywającymi się ze środka Kobieta z ciemną karnacją gryząca owoc pomarańczy Dwa pochylone kieliszki do szampana z czerwonymi ustami umieszczonymi wewnątrz kieliszków Stara podziemna piwnica z winami z zapełnionymi butelkami stojakami do leżakowania wina Szklany kieliszek na wysokiej nodze wypełniony pomarańczowym drinkiem Kieliszek na wysokiej nodze napełniony wodą z bąbelkami Kolorowe szklane kieliszki na wysokich nogach wypełnione Martini Ziarenka palonej kawy orzech włoski laska wanilii i czekolada leżące na rozsypanej kawie Wiklinowy kosz z owocami i warzywami jabłka dynia winogrono kasztany kukurydza banan melon Kieliszek na wysokiej nóżce wypełniony czerwonym winem z butelką i ciemnym winogrnem w tle Kolorowe warzywa i owoce papryka dynia kapusta pomarańcza wiśnia Rozsypane ziarna palonej kawy zaparzacz z kawą i dwie srebrne filiżanki do kawy Szklane kieliszki na wysokich nogach z kolorowymi drinkami podświetlonymi kolorowym światłem Japońskie jedzenie sushi nigiri maki-zushi z ryżem łososiem i algami morskimi Winnica z krzewami winorośli z gronami ciemnego winogrona na tle błekitnego nieba Wiklinowe koszyki wypełnione owocami i pieczywem ze świecą i wazonem ze słonecznikami Rozsypane ziarenka palonej kawy w filiżance z cygarem leżacym na podstawku Słodycze czekoladowe nadziewane kulki pokryte lukrem

Gastronomia - Obrazy na płótnie

Kategoria ta niezwykle trafnie oddaje klimat i charakter panujący w kuchni, w lokalach gastronomicznych, w restauracjach. Obrazy te wnoszą powiew świeżego powietrza do wnętrz melancholijnych, tradycyjnie urządzonych. Wpasowują się też w stylizację wnętrz nowoczesnych. Motyw przewodni w kategorii Gastronomia widoczny na obrazach skupia się na podkreśleniu walorów posiłków.

Sukces gastronomii oparty na obrazach drukowanych

Gastronomia to obszerna tematyka. My prezentujemy jedynie kilka wzorów nadruków będące w naszym mniemaniu najciekawszymi. Nasza oferta sprawia, że mogą Państwo sami stworzyć swój własny obraz cyfrowy, który wydrukujemy. Jesteśmy w pełni otwarci na sugestie naszych klientów.

Obrazy na płótnie
Obrazy na szkle