Czarno-białe - Obrazy na płótnie

Kobieta modelka w wieczorowej sukni z czerwoną różą we włosach nad kanałem wodnym Kobieta z ciemną karnacją gryząca owoc pomarańczy Pionki do gry umieszczone na planszy w szarym i czerwonym kolorze Kobieta z pomalowanymi czerwonymi ustami z mężczyzną składającym pocałunek na jej twarzy Nagie mokre ciało kobiety pokryte kropelkami wody w czerwonej bieliżnie Czerwona budka telefoniczna ustawiona na ruchliwej ulicy Londynu Głowa kobiety okryta płóciennym szalem odsłaniającym brązowe oko Żółta taksówka taxi jadąca na moście brooklin w Nowym Jorku z widokiem na Manhattan Nowy Jork żółte taksówki taxi na ruchliwej ulicy z budynkami po bokach ulicy Wenecja widok na kanał z przycumowanymi gondolami do pomostu i zabytkowym budynkiem bazyliki Srebrny sportowy motocykl z chromowanymi rurami Londyn czerwony autobus na ulicy z latarniami i wysokim pomnikiem na tle pochmurnego nieba Kwiaty pomarańczowe tulipany z szarymi łodygami Szary kot z niebieskimi oczami spoglądający przed siebie Czerwona papryka chilli wisząca na krzaku z liściami w szarym kolorze Abstrakcja płytki elektroniczne ułożone w przestrzeni Otwarte ludzkie oko w zbliżeniu z pomarańczową tęczówką Szara sowa z żółtymi oczami patrząca przed siebie Czerwony autobus stojący na ulicy Londynu na tle starych kamienic Ruchliwa ulica Nowego Jorku z żółtymi taksówkami taxi w tle

Czarno-białe - Obrazy na płótnie

Świat zamknięty w czarno białych kolorach. Czasem z odrobiną kontrastu w postaci jaskrawego koloru, dla uwypuklenia najdrobniejszego i najistotniejszego szczegółu. Cały ten świat prezentujemy w kategorii Czarno Białe. Zdjęcia przeniesione na trwałe płótno kojarzą sie z klasyką i z nutką nowoczesności. Obrazy cyfrowe idealne do wnętrz przestrzennych. Nienagannie wpasowujące się też w małe scenerie. Przenoszące w świat dawnych epok lub podążający za nową myślą technologiczną.

Czarno Białe obrazy jako nadruk ponadczasowy

Te dzieła charakteryzują się głównie swoją kolorystyką. Motywy przewodnie zawarte na nich pozwalają na dopasowanie ich do każdej dekoracji pokoju dziennego, sypialni, miejsc publicznych. Iidealnie wypełniają puste miejsce w tej scenerii, wydobywają z wnętrza to, co w nich najbardziej charakterystyczne.

Obrazy na płótnie
Obrazy na szkle