Sport - Obrazy na płótnie

Motocross wyścig motocyklowy w terenie Zimowy krajobraz górski z snowbordzistą skaczącym w powietrzu na tle błękitnego nieba Gra szachy stojące na planszy z figurami otoczonymi poświatą Surfer pływający na desce na wysokiej morskiej fali Quad jadący na pustyni z unoszącymi się tumanami piasku na tle błękitnego nieba Zimowy górski krajobraz z narciarzem jadącym na pochyłym stoku z chmurą śniegu unoszącą się za nim Żółty sportowy samochód z czarnymi felgami i lusterkiem widziany z boku Szklane figury do gry w szachy ustawione na planszy do gry Zawody sportowe wyścig quadów zawodnik w powietrzu na tle błekitnego nieba Zawody sportowe wyścig quadów zawodnik w powietrzu na tle błekitnego nieba Kierowca jadący po śniegu skuterem śnieżnym Czerwony bolid z kierowcą jadący po torze wyścigowym Żółty motocykl wyścigowy ścigacz jadący po torze wyścigowym Motocykl ścigacz zaparkowany w garażu Zawody sportowe quad w powietrzu Piłkarz wyskakujący w powietrze i kopiący piłkę na tle pochmurnego nieba biały czerwony kolor Tenisista odbijający rakietą piłkę na tle architektury Nowego Jorku i pochmurnego nieba Breakdance młodzi ludzie tańczący na ulicy na tle muru z cegieł Abstrakcja biało czarna piłka nożna otoczona kolorowymi smugami światła Młodzi mężczyźni tańczący Breakdance na ulicy w tanecznych pozach na tle betonowej ściany

Sport - Obrazy na płótnie

Ruch uchwycony na cyfrowych zdjęciach to najśmielsze i najciekawsze motywy nadruku. W tej kategorii miłośnicy sportu znajdą arcyciekawy zbiór obrazów cyfrowych oddających styl wielu dyscyplin sportu. Znane postaci ze świata światowego sportu przenoszą w świat marzeń o wielkich zawodach. Sport kojarzony ze zdrowych trybem życia wprowadzi do wnętrza elementy nowoczesnej stylizacji.

Nadruki cyfrowe w sportowym stylu

W tej kategorii pokazujemy sport w formie energicznie poruszających się sportowców, jako tancerzy będących w ciągłym ruchu. Obrazy epatujące siłą, jak i takie, na których uwieczniono wyniosłą formę sportu. Imponujące sporty ekstremalne oraz królewskie szachy wpłyną na estetykę wnętrza.

Obrazy na płótnie
Obrazy na szkle